Zemgus Girgensons līksmo par gūtajiem vārtiemZemgus Girgensons (Nr.28) līksmo par saviem šosezon pirmajiem vārtiem. Foto: NHL

Girgensonam šosezon pirmie vārti, «Sabres» sagrauj «senatorus»

Šobrīd vienīgais Latvijas pārstāvis Nacionālās hokeja līgā (National Hockey League), Bafalo “Sabres” uzbrucējs Zemgus Girgensons regulārā čempionāta 14. spēlē beidzot ir guvis savus šosezon pirmos vārtus.

“Sabres” vienība savās mājās pārtrauca trīs spēļu zaudējumu sēriju un “neatstāja akmeni uz akmens” Otavas “Senators” komandā, pieveicot to ar 9-2 (3-0, 4-1, 2-1). Girgensons 26. minūtē guva piektos vārtus, padarot rezultātu galīgi “nepieklājīgu” (5-0). Zemgum vēl arī rezultatīva piespēle 8. vārtu guvumā 46. minūtē.

Tādejādi pēc aizvadītajām 14 spēlēm Girgensona kontā ir 5 (1+4) punkti. Bet “Sabres” vienība pirmo reizi vairāku sezonu laikā Austrumu konferences turnīra tabulā atrodas play-off zonā: ar izcīnītiem 16 punktiem tā ieņem 6. vietu. Tik pat punktu, bet 13 spēlēs ir 5. komandai Monreālas “Canadiens” un 4. vietā esošajai Bostonas “Bruins”. Tūlīt aiz “Sabres” ar 15 punktiem 12 spēlēs iekārtojies Pitsburgas “Penguins”, bet kausa astoņnieku Austrumu konferencē pašlaik noslēdz Kolambusas “Blue Jackets” komanda, kas 13 spēlēs ieguvusi 14 punktus.