• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Dainis TurlaisĢenerālis Dainis Turlais ir izturīgāks nekā 23 opozīcijas deputāti kopā. Ekrānšāviņš: TV24

GKR ģenerāļa Turlā personā pārņem varu Rīgā

Kamēr ilggadējais, daļas sabiedrības mīlētais, bet otras sabiedrības daļas “apspļaudītais” un “politiski saspiestais” Nils Ušakovs iz Rīgas koalīcijas “vecākās brāles” “Saskaņas” kopā ar savu labāko roku Andri Ameriku iz “jaunākās brāles” – partijas “Gods kalpot Rīgai” (GKR) – iepazīstas ar Briseles jūgendu un Eiroparlamenta ēkas koridoriem, kambariem un kanalizācijas sistēmu, abas “brāles’ Rīgā sarīkojušas nelielu rokādi.

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

Personīgi man nav šaubu, ka partejas šo “izrādi ar pārģērbšanos” bija iestudējušas jau pirms kāda strēķa, kārtīgi to samēģinājušas un izmodelējušas. Visādā ziņā GKR bāleliņa, līdz šim Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas komitejas šefa Daiņa Turlā ievēlēšana Rīgas domes priekšsēdētāja amatā, kā rādās, bija pārsteigums tikai Rīgas domes opozīcijas deputātiem, kuri rūdīto militāristu, bijušo iekšlietu ministru (1995. gada decembris – 1997. gada jūlijs, Andra Šķēles pirmā un otrā atnākšana līdz Talsu bērnu traģēdijai) un daudzpartiju veterānu centās nokausēt, izklaušinādami tik ilgi – ieskaitot starpbrīžus, vairāk nekā deviņas stundas –, ka jautājumi, uz kuriem Turlais laiku pa laikam izvēlējās neatbildēt, sāka atkārtoties kopā ar tādām pašām atbildēm, bet paši vaicātāji viens pēc otra apkrita zem galdiem.

Vārguļi! Citu kandidātu galvaspilsētas mēra krēslam neviens no 23 klātesošajiem opozīcijas pārstāvjiem virzīt ij nedomāja, un pēc tukšu salmu kulstīšanas seansa par Turlā kandidatūru nobalsoja 32 valdošās koalīcijas deputāti. Tas bija zināms jau iepriekš, proti, šovu “Kas, kur, kad Turlajam?” opozicionāri, tā vien šķiet, veltīja saviem tuviniekiem, kas sēdēja pie dziestošo vakariņu galda un, sadevušies rokās, priecājās, ka arī pozīcijas deputāti dabūs strebt sildītu zupīti un uzkost mikroviļņos cepinātas paipalas. Tā viņiem arī vajag!

Tavs komentārs par rakstu: