• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Aldis GobzemsDana šoreiz nav vajadzīga, visu izdarīja Gobzema kolēģi... Foto: LETA

Gobzema neitralizēšanai cits scenārijs

Lai izgāztu politiski mazliet pieredzējušākā Jāņa Bordāna mēģinājumu izveidot valdību, galveno “trumpi” – aprēķinus, cik hipotētiski “izmaksā” viņa vadītās Jaunās konservatīvās partijas “priekšvēlēšanu solījumi” – saražoja Dana Reizniece-Ozola un viņas vadītā Finanšu ministrija. Lai saglabātu varu, troikas koalīcija sākusi rādīt pat zināmu radošumu – “KPV LV” kandidāta Alda Gobzema izgāšanai sagādāts cits scenārijs.

Dzintars Zaļūksnis   

Proti, it kā politiski neitrāla organizācija – Latvijas Zvērinātu advokātu padome (LZAP) – tieši tagad, ideālā brīdī, lai pasniegtu vajadzīgos argumentus Gobzema pretiniekiem, ir atbalstījusi viņa izslēgšanu no advokatūras. Advokāti jau nebūs tie, kas nepadomās par “pieklājīgu” ieganstu, tāpēc LZAP vadītājs Jānis Rozenbergs visā nopietnībā apstiprina, ka Gobzema izslēgšana bijusi saistīta ar LZAP disciplinārlietu komisijas lēmumu. Aģentūra LETA min, ka šāds lēmums esot pieņemts saistībā ar Gobzema izteikumiem, kas vērsti pret nogalināto maksātnespējas administratoru Mārtiņu Bunku. Lēmums izslēgt premjera kandidātu no profesionālās biedrības pieņemts bez paša Gobzema klātbūtnes, bet tas jau nekādiem plāniem neskādē.

LZAP Padomes lēmuma par advokāta izslēgšanu, atstādināšanu vai atskaitīšanu no advokātu skaita, vai par advokāta darbības apturēšanu pārsūdzēšana tiesā (šāda iespēja Gobzemam pašlaik ir) neaptur šā lēmuma darbību līdz dienai, kad stājas spēkā galīgais nolēmums šajā lietā. Respektīvi, Valsts prezidenta noteiktajā valdības veidošanas divu nedēļu termiņā Gobzemam diezin vai izdosies caur tiesu “nopucēt spalvas”. Un tad jau Valsts prezidents ar mierīgu sirdi var atsaukt Gobzema nomināciju, pat Jānim Maizītim palīdzību neprasot.

Jo caurkritis advokāts par premjeru var kļūt tikai tad, ja tas ir izdevīgi tiem, kas viņu iegāza. Cik garš, tik plats...

2 Komentāri


 1. Aigars
  2018-11-29

  "Advokāti jau nebūs tie, kas nepadomās par “pieklājīgu” ieganstu." Krugom odņi vragi. :)

 2. Selga
  2018-11-29

  Aldi turies,mēs ar Jums.

Tavs komentārs par rakstu: