• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Ieva Saliete un Anna Rancāne.Ieva Saliete un Anna Rancāne. Publicitātes attēls: GORS

«GORS» tiešraidē piedāvā klavesīna mūziku un dzeju

29. aprīlī plkst. 19 tiešraidē no Rēzeknes, Latgales vēstniecības “GORS” Lielās ikviens varēs baudīt klavesīnistes Ievas Salietes un dzejnieces Annas Rancānes koncertprogrammu “Pieskarties”, kas top īpaši šim gadījumam.

Koncerta rīkotāji atzīmē, ka koncertprogrammas “Pieskarties” ideja ir gan atgādinājums par to, ka arī “GORS” ļoti gaida satikšanos ar klausītājiem, gan vēlme atbalstīt vietējos māksliniekus, kuri mīt tepat mums blakus, piedāvājot iespēju neierastākā veidā turpināt koncertdarbību. “Pieskarties” būs kā fantāzija par šobrīd neatļautajām lietām – satikšanos, pieskaršanos, pabūšanu blakus.

Koncertā klavesīnistes Ievas Salietes spēlētie Johana Sebastiāna Baha (Johann Sebastian Bach, 1685-1750), Pētera Vaska un Riharda Dubras skaņdarbi mīsies ar dzejnieces Annas Rancānes latviskajām un latgaliskajām dzejas rindām.

Koncerts “Pieskarties” 29. maija vakarā būs skatāms Latgales vēstniecības “GORS” profilā sociālajā tīklā “Facebook”, bet pēc tam koncerta ieraksts būs pieejams arī koncertzāles “GORS” mājaslapā.

Koncerta tiešraidi ikviens interesents varēs baudīt bez maksas, taču, lai atbalstītu koncertzāli, tiek piedāvāta iespēja iegādāties arī koncerta biļetes.

Dienu pirms tiešraides koncerta, 28. aprīlī plkst. 19.00, “GORS” “Facebook” profilā  būs skatāma Latgales vēstniecības “GORS” vadītājas Diānas Zirniņas saruna ar dzejnieci Annu Rancāni par šodienas Latgali, koncertuzveduma “Latgolys freska” iecerēm, gan arī gaidāmo neklātienes tiešraides koncertu un Annas Rancānes kā kultūras pasākumu regulāras apmeklētājas sajūtām ārkārtējās situācijas laikā.

Tavs komentārs par rakstu: