Ernests Gulbis kortāErnests Gulbis sen nebija uzvarējis pamatturnīrā. Foto no: zimbio.com

Gulbis pret Nišioku pārtrauc neveiksmju sēriju un atkal tiksies ar Zverevu

Profesionālo tenisistu asociācijas (Association of Tennis Professionals, ATP) World Tour 250 sērijas turnīrā Ženēvā pirmajā kārtā pieveicis japāni Jošihito Nišioku (angļu: Yoshihito Nishioka, ATP rangā 75. vietā), Ernests Gulbis (ATP 74.) ir pārtraucis kopš 12. februāra ilgušo neveiksmju sēriju ATP pamatturnīros.

Savu ranga kaimiņu Gulbis pieveica divos setos – 6-2, 7-6(7), izlīdzinot savstarpējo rezultātu (1-1), un tā bija pirmā Gulbja uzvara pēdējās 11 spēlēs ATP pamatturnīros. Līdz ar to Gulbis ir nopelnījis 20 ATP ranga punktus, bet otrajā kārtā viņa pretinieks būs sacensību pirmais numurs, pasaules piektā rakete Aleksandrs Zverevs (Alexander Zverev) no Vācijas. Tiesa, savstarpējos rēķinos pagaidām rezultāts ir 1-0 Ernesta labā: pērn cīņā par Vimbldonas turnīra deturtdaļfinālu Latvijas tenisistam izdevās vācieti pieveikt piecos setos.