• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Gints meija pie pretinieku vārtiem.Gintam Meijam gan otrajā spēlē "sanāca" ar plecu "iebraukt" pretinieka sejā, nopelnot noraidījumu līdz spēles beigām. Foto: Edijs Pālens/LETA

Hokejs. Zviedrija 4-1 un 3-4 (N) Latvija. Pirmā jēdzīgā spēle Hārtlija vadībā

Varētu tarzānveidīgi bungot pa krūtīm un bļaut, ka Latvijas izlase otro reizi vēsturē ir pieveikusi Zviedrijas vienību, turklāt spēlējot ne savā optimālajā sastāvā. Taču svarīgāk ir tas, ka otrajā spēle Stokholmas piepilsētā Sēderteljē patiešām epizodiski uzplaiksnīja spēle, kādu mūsu līdzjutējiem gribētos sagaidīt no izlases šā gada pasaules meistarsacīkstēs.

Pirmo reizi Boba Hārtlija (Bob Hartley) vadībā mūsu hokejistiem ir izdevies pretinieku vārtsargu pārspēt vairāk nekā vienu reizi. Un pirmo reizi kanādiešu speciālistam ir izdevies panākt daudzmaz jēdzīgu sadarbību starp aizsardzību un uzbrukumu. Vai izdosies to noturēt, rādīs nākamās pārbaudes spēles – 21. un 22. aprīlī “Arēnā Rīga” pret Franciju. Jā, sestdienas spēlei būs papildu intriga – tajā savu karjeru izlasē noslēgs tās ilggadējais pirmais vārtsargs Edgars Masaļskis.

Bet pagaidām drīzāk bažas raisa Mika Indraša “atvēršanās” – otrajā mačā pret zviedriem viņš guva divus vārtus un realizēja izšķirošo noslēguma metienu. Šoreiz viens laukā bija karotājs, vismaz kopā ar Robertu Bukartu. Citreiz tas var izrādīties par maz. Jāgaida, ko “teiks” pārējie uzbrucēji.         

Tavs komentārs par rakstu: