Andrejs Rastorgujevs šautuvē guļusAndrejs Rastorgujevs šautuvē. Foto: biathlonworld.com

Iedzīšanā Rastorgujevs paceļas augstāk un ieņem 12. vietu

Rūpoldingas trasē Vācijā notiekošajā Pasaules kausa posmā biatlonā 12,5 kilometru iedzīšanas distancē Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs par spīti 3 soda apļiem spēja pakāpties uz 12. vietu. Tas ir šosezon labākais Rastorgujeva rezultāts.

Pēc dienu iepriekš sprintā iegūtās 14. vietas Rasorgujevs startēja vienu minūti aiz līdera norvēģa Juhanesa Tingnesa Bē (Johannes Thingnes).

Galu galā Bē palika ceturtais, bet uzvarēja austrietis Simons Eders (1 kļūda šautuvē), ar 2 kļūdām otrais finišēja pašreizējais Pasaules kausa īpašnieks francūzis Martins Furkads (Martin Fourcade), bet trešais bija čehs Mihals Šlezingrs (Michal Šlesingr).