• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Ieva JaunzemeIeva Jaunzeme: vispārliecinošākā demonstrētāja. Foto: LETA

Ieva Jaunzeme – Reiznieces-Ozolas «šūplādes cilvēciņš» Nr.3 ?

Vai pēc slikti iestudētajām balagāna izrādēm ar Ingu Koļegovu (šeit) un Māri Skujiņu (šeit) galvenajās lomās kādam vēl saglabājusies ticība, ka arī nākamais Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora kandidāts nav izvilkts no finanšu fīrerīnes Danas Reiznieces-Ozolas “smerdelīšu šūplādes”?

Dzintars Zaļūksnis  

Var tikai apskaust vienam sievišķim piemītošās bezkaunības apjomu, noraugoties, kā Reizniece-Ozola pirms nozušanas miglā atkal bīda “savu” VID ģenerāldirektora kandidātu. Nešaubos, ka Ieva Jaunzeme ir rūpīgi apgrozīta no visām pusēm un tīra un smaržīga atrasta. Taču pozitīvas domas nekādi nevairo tas, ka viņa kādreiz ir vadījusi vārgulīgo un pagalam neefektīvo Konkurences padomi, bet pašlaik priekšnieko Ekonomikas ministrijas Administrācijā.

Rezinieces-Ozola, viņas preses sekretāra Arno Pjatkina vārdiem izsakoties, “novērtē VID vadītāja amata konkursa atlases komisijas profesionalitāti”. Taču ministres ieskatā lēmums par Jaunzemes iecelšanu VID vadītāja amatā esot jāpieņem nākamajai valdībai! Gudra doma: kandidāts mans, lēmums jūsu! Un visi apmierināti.

Konkursa komisija bijusi vienisprātis par to, ka Jaunzemei ir “visatbilstošākā darba pieredze” (kur? Konkurences padomē? Ekonomikas ministrijā? Vai varbūt Labklājības ministrijā, kur viņa bija valsts sekretāre?) un, ka “no visiem pretendentiem tieši viņa konkursa gaitā sevi vispārliecinošāk demonstrējusi kā nākamo VID ģenerāldirektori”.

Kad iztēlojos, kā viņa ir to ir demonstrējusi, kļūst pavisam jautri.

Tavs komentārs par rakstu: