• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Jeļena OstapenkoIzskatās, ka Ostapenko pašlaik ir labā formā. Foto: sportsmax.tv

Indianvelsā Sevastova izstājas otrajā kārtā, Ostapenko iekļūst trešajā

Vienā no prestižākajām Masters sērijas sacīkstēm, Profesionālo tenisistu asociācijas (Association of Tennis Professionals, ATP) un Sieviešu tenisa asociācijas (Womens Tennis Association, WTA) 1000 punktu turnīrā ASV pilsētā Indianvelsā ar dažādām sekmēm cīnās Latvijas labākās tenisistes.       

Anastasija Sevastova, kura WTA rangā ieņem 65. pozīciju, pirmajā kārtā ar 3-6, 6-2, 6-0 pieveica slovēnieti Polonu Hercogu (WTA 123.), bet otrajā piekāpās Āfrikas pirmajai raketei, tunisietei Onsai Žabērai (Ons Jabeur, WTA 14.) –  2-6, 7-6(5), 3-6.

Jeļena Ostapenko (WTA 29.), baudot 24. izsētās tenisistes privilēģiju, pirmajā kārtā bija brīva, bet otrajā ar 6-3, 6-0 uzvarēja Ķīnas Taibejas pārstāvi Še Suveju (angl: Hsieh Su-Wei, WTA 96.).

Trešajā kārtā Aļonas pretiniece būs Krievijā dzimusī Kazahstānas tenisiste Jūlija Putinceva (Юлия Путинцева, WTA 43.). Ostapenko un Putinceva WTA turnīros savā starpā ir tikušās trīsreiz, un divas uzvaras ir guvusi Kazahstānas pārstāve.

2 Komentāri


 1. labus
  2021-10-10

  - prieks par mūsu meiteņu startiem tik augstā līmenī. Pat ja dažkārt pārāk labi nesanāk, bet viņas TUR IR !! ;) - 2 'infotop': jūs nerakstāt par boksu, bet nupat jau atkal "baltais" pieveicis pretinieku "melno". Pirms tam Usiks, tagad Fjūrijs,- vai nav tendence, ko? ..;)

  • InfoTOP.lv
   2021-10-10

   Paldies par vērtējumu! par Mairi Briedi mēs rakstām regulāri, arī par Usika uzvaru rakstījām. Prieks par Fjūriju, taču mēs rakstām gandrīz tikai par notikumiem, kuros piadalās Latvijas sportisti. Usiks kā bijušais Brieža pretinieks ir viens no retajiem izņēmumiem. Vēlreiz paldies par vērtējumu!

Tavs komentārs par rakstu: