• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Pavisam jauniņi ISIS karotājiIslāma valsts armijas jauniesauktie. Foto: freehalab.com

Islāma valsts atsāk uzbrukumu Alepo pilsētai

Par spīti Krievijas aviācijas veiktajiem uzlidojumiem Islāma valsts kaujinieki ir ieņēmuši vairākus ciemus Ziemeļsīrijas galvenās pilsētas Alepo pievārtē, ziņo aģentūra “Reuters”. Tādā kārtā Islāma valsts ir aptuveni 2 kilometru dziļumā iegājusi Sīrijas valdības kontrolētajā teritorijā – tik tuvu Alepo džihādisti vēl nekad nav bijuši.  

Islāma valsts ziņo, ka kaujās pie Alepo ir nogalināti “vairāk nekā 10 atkritēji [tā Islāma valsts sauc Sīrijas un tās sabiedroto karavīrus]”, tostarp kāds augsts Irānas Revolucionārās gvardes virsnieks. Irāna apstiprina sava virsnieka bojāeju un uzsver, ka pagaidām tās militārpersonas Sīrijā tikai konsultē, bet karadarbībā nepiedalās.

Tikmēr Islāma valsts ir izsludinājusi atlīdzību par katru “nogalināto krievu”, bet tā saucamās mērenās opozīcijas pārstāvji – Sīrijas brīvā armija – internetā ir izplatījuši video, kurā aicina Krieviju Sīrijā atbalstīt “pareizos cilvēkus” un “nepieļaut otru Afganistānu”.

2 Komentāri


 1. Novērotājs
  2015-10-09

  A bet skaistums neaprakstāms. Islama kaujinieki raujās uz Alepo. Mjāaa skatām https://en.wikipedia.org/wiki/Cities_and_towns_during_the_Syrian_Civil_War#/media/File:Rif_Aleppo2.svg un saprotam vienu interesantu lietu, kāpēc viņi tur raujas. Nevis NESKATOTIES uz uzlidojumiem, bet gan LAI PAGLĀBTOS NO UZLIDOJUMIEM. Un triekties uz pilsētu, kurā jau tā sēž divi ienaidnieki... tad kādam gan jābūt izmisumam?!

 2. 222
  2015-10-10

  Tas tikai pierāda to, ka Krievija tur ne sūda nav bombardējusi, tikai tukši plātījusies un daži muļķi tai ir noticējuši.

Tavs komentārs par rakstu: