• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Uga Dumpis TEV ekrānāVēl pavisam nesen Uga Dumpis stāstīja, ka "milzīga efekta sejas masku lietošanai sabiedrībā nav". Foto no: Twitter

Izbeidziet nelicencētās vīrusa medības!

Daži neērti jautājumi Ilzei Viņķelei un Ugam Dumpim

Dārgie kolēģi!

Jau pusgadu savā grūtajā cīņā pret acīmredzamām lietām  un veselo saprātu jūs apelējat pie zinātnes un autoritatīvām starptautiskām organizācijām, kas uz šo zinātni balstās.

Dr.Arturs, īpaši InfoTOP.lv

Cita starpā jūs ignorējat faktu, ka šīs starptautiskās organizācijas saņem miljardiem lielus ziedojumus no privātstruktūrām un ne vienu vien reizi bijušas pieķertas starptautisku afēru plānošanā. Piemēram (šeit), cenšoties nopelnīt miljardus ar cūku gripas “pandēmiju”. 

Tāpēc pasaules tautu pretestība aug ne dienām, bet stundām, un uzturēt ekonomiku nogalinošo pandēmijas naratīvu kļūst arvien grūtāk.

Šī pandēmija visā Eiropā ir izraisījusi vispārēju neuzticību varas medijiem un varai kā tādai. Diskusija starp sociālām grupām un varu ir demokrātiskas iekārtas pamatu pamats, bet šobrīd šī diskusija ir izbeigta, ieviešot cenzūru.

Mans kolēga, varas oficiālais infektologs prof. Uga Dumpis nekad nav redzēts diskusijā, kur tam pretī sēdētu iepriekš nesarunāti cilvēki. Savukārt reiz Ziemassvētkos morāli traumētajai Viņķeles kundzei, kurai paveicies iesēsties veselības ministres krēslā, pirms jebkādiem publiskiem izteikumiem būtu vajadzīga privāta saruna ar garīgās aprūpes speciālistu.

Mani neinteresē, cik par šo šovu ir samaksāts Reira grupai, tā ir šo kungu atbildība un saistības, bet rezultāts ir acīmredzams, un tas skar arī mani, manus tuviniekus un ikvienu sabiedrības locekli.

Valsts iekšējā drošība tiek nopietni iedragāta, tauta ignorē jebkurus ar establišmentu saistītos medijus, apsmej un apstrīd jebkādas iniciatīvas, kas nāk no varas un neticētu pat reizrēķinam, ja to citētu Valsts prezidents Egils Levits. Jebkurai valstij šāds stāvoklis ir absurds un bīstams.

Izbeigt to var, bet tikai atjaunojot diskusijas starp nometnēm. Tas gan iespējams tikai tad, ja pati vara pašlaik mērķtiecīgi nerīda vienu grupu pret otru. Un atzīstot, ka tā sauktā vara ir mazākumā, jo tikai iebaidīts un par sevi nepārliecināts mazākums ir gatavs ķerties pie represijām, kuras šobrīd tiek vērstas pret nepareizi (patiesībā – citādi) domājošajiem.

Zīmīgs bija vienā disidentu saietā dzirdētais, kur kāds kungs sūdzējās par traumām, ko bija guvis kādā saietā pie Brīvības pieminekļa, uz ko viņam tika sniegta Jaroslava Hašeka (1883-1923) stila atbilde, sak, “katru īstu Latvijas patriotu reizi 30 gados sit ar steku pie Brīvības pieminekļa”.

Mierīgām sarunām laika paliek arvien mazāk. Jo globālā establišmenta panika kļūst arvien redzamāka un lēmumi – nejēdzīgāki.

Ieskatīsimies Pasaules veselības organizācijas (PVO, World Health Organization) mājas lapā un definēsim dažus jautājumus, uz kuriem Dumpja kungam un Viņķeles kundzei tuvāko dienu laikā nāksies obligāti atbildēt – neatkarīgi no tā, vai to prasu es, vai kāds cits.

Šeit ir vēl 2020. gada 9. jūnijā PVO akceptēta pūļa imunitātes definīcija:

9 June, 2020

What Is Herd Immunity?

Herd immunity is the Indirect protection from an Infectious disease that happens when a population Is immune either through vaccination or immunity developed through previous Infection. This means that even people who haven't been Infected, or in whom an Infection hasn't triggered an immune response, they are protected because people around them who are Immune can act as buffers between them and an Infected person. The threshold for establishing herd immunity for COVID-19 is not yet clear.

[2020. gada 9. jūnijs

Kas ir pūļa imunitāte?

Pūļa imunitāte ir netieša aizsardzība pret infekcijas slimību, kas rodas, ja iedzīvotāji ieguvuši imunitāti vai nu ar vakcinācijas palīdzību, vai arī imunitāte izveidojusies iepriekšējās infekcijas laikā. Tas nozīmē, ka arī cilvēki, kuri nav inficēti vai kuriem infekcija nav izraisījusi imūnreakciju, ir aizsargāti, jo apkārtējie cilvēki, kas ir imūni, var darboties kā buferi starp viņiem un inficēto personu. Pūļa imunitātes noteikšanas slieksnis COVID-19 vēl nav skaidrs.]

Un piecus mēnešus vēlāk – ak tu viens! – ir notikušas brīnumainas pārvērtības:

13 November, 2020

What is Herd Immunity?

Herd immunity, also known as population immunity, is a concept used for vaccination, in which a population can be protected from a certain virus if a threshold of vaccination is reached.

Herd immunity is achieved by protecting people from a virus, not by exposing them to It Read the Director-General's 12 October media briefing speech for more detail.”

[2020. gada 13. novembris

Kas ir pūļa imunitāte?

Pūļa imunitāte, kas pazīstama arī kā populācijas imunitāte, ir jēdziens, kas tiek izmantots, runājot par vakcinācijas rezultātiem, kad populācija var tikt pasargāta no konkrēta vīrusa, ja tiek sasniegts vakcinācijas slieksnis.

Pūļa imunitāte tiek panākta, pasargājot cilvēkus no vīrusa, nevis pakļaujot viņus vīrusam. Sīkākai informācijai lasiet ģenerāldirektora 12. oktobra plašsaziņas līdzekļu instruktāžas runu.]

Tātad Luijs Pastērs (Louis Pasteur, 1822-1895), Roberts Kohs (Robert Koch, 1843-1910) un pat Albērs Kamī (Albert Camus, 1913-1960) ir piemirsušies, jo neglābjami novecojuši. Un pūļa imunitāte, kā nolēmis PVO ģenerāldirektors Gebrejesusa kungs (Tedros Ghebreyesus), tagad rodas tikai vakcinējoties! Hello, tiešām? – kopš šā gada 12. oktobra pūļa imunitāte rodas, tikai un vienīgi “pasargājot cilvēkus no vīrusiem”, jo tā noteicis Tedross Gebrejesuss?

Tā ir jūsu uzvara, plakanzemji! Par jums kādreiz smējās... Taču nu jūs esat pārspēti, turklāt oficiālā līmenī (šeit).  

Bet mēs, nekarojošie skeptiķi, kas vēl saglabājuši ticību zinātnei un ceram, ka jaunais koronavīruss ir medicīnisks un bioloģisks – nevis sociāls, politisks un ekonomisks – fenomens, gaidām apaļo galdu sabiedriskās televīzijas tiešraidē, kur piedalīsies Dumpis, Viņķele un vismaz daži no tiem viedokļu līderiem, kas saņēmuši vai riskē saņemt simtos mērāmus sodus par savu pārliecību un viedokli.

Varbūt šādā diskusijā būs iespējams saņemt sīku skaidrojumu par PVO jaunajām, zinātnē balstītajām nostādnēm! Un jūs galu galā izbeigsiet savas vīrusa medības, kurām neesat saņēmuši sabiedrisko licenci.

1 Komentāri


 1. peteris
  2020-12-31

  Kur nu vēl precīzāk. Un par Dumpi viņa kolēģi izsakās nu jau ņirdzīgi skumji.

Tavs komentārs par rakstu: