• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Bijusī Valsts Drošības komitejas ēka jeb "Stūra māja". Foto: Edijs Pālens/LETA

Izpirktas visas biļetes uz gidu ekskursijām Stūra mājā; pie muzeja veidojas "dzīvā rinda"

LETA

Iedzīvotāji izpirkuši visas šodien pieejamās biļetes uz gidu ekskursijām bijušajā VDK ēka jeb Stūra mājā, un šobrīd pie muzeja veidojas dzīvā rinda, pastāstīja nodibinājuma "Rīga 2014" sabiedrisko attiecību programmas vadītājs Mārtiņš Drēģeris.

Stūra māja - nams Brīvības un Stabu ielas stūrī - šodien pirmo reizi ir atvērts plašākai publikai, piedāvājot pirmā stāva pamatekspozīciju "Izstaigā stūra māju", kas ir bez maksas, kā arī ekskursiju "Čekas pagrabos" gidu pavadībā un piecas izstādes, kas no dažādiem skatu punktiem apskata cilvēka un varas attiecības.

Iedzīvotāju interese par ekspozīciju pirmajā dienā ir ļoti liela, pastāstīja Drēģeris. Viņš sacīja, ka neilgi pēc muzeja atvēršanas, ap plkst.10, pie tā durvīm jau pulcējās 40 cilvēku liela franču tūristu grupa. Viņi bija vieni no pirmajiem, kas devās apskatīt ekspozīciju.

Līdz plkst.15 biļetes uz ekskursijām "Čekas pagrabos" bija iegādājušies 200 cilvēki, tādējādi tās šodien vairāk nav pieejamas. Citas maksas ekspozīcijas šodien apskatījuši 300 cilvēki, bet bezmaksas - 800 apmeklētāji.

Šodien muzejs strādās līdz plkst.18. Tā kā visas biļetes uz ekskursijām "Čekas pagrabos" ir izpirktas, iedzīvotāji tiek aicināti apskatīt pamatekspozīciju. Tāpat muzeja pārstāvji aicina iegādāties biļetes iepriekš, lai aiztaupītu gaidīšanu garā rindā. Biļetes var iegādāties internetā "www.bilesuserviss.lv" un Biļešu serviss tirdzniecības vietās.

Tavs komentārs par rakstu: