• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Mihails Barišņikovs izrādē Brodskis/Barišņikovs. Foto: Jānis Deinats/LETA

Jaunais Rīgas teātris pret «mežonīgo kapitālismu»

Iestājoties pret vienu no svarīgākajiem kapitālistiskā biznesa principiem – lētāk pirkt, dārgāk pārdot –  Jaunais Rīgas teātris (JRT) vērš biļešu pircēju uzmanību, ka JRT biļešu tālākpārdošana un izmantošana komerciālos nolūkos ir aizliegta, un teātris aicina skatītājus izvērtēt augsto riska pakāpi, iegādājoties nedrošu preci ārpus JRT biļešu tirdzniecības vietām.

Paziņojumā teātra mājaslapā norādīts, ka gadījumos, kad JRT administrācija konstatēs rupjus JRT biļešu pirkšanas un lietošanas noteikumu pārkāpumus ar nolūku gūt peļņu, tai skaitā, piedāvājumus "www.ss.lv" vai citās publiski pieejamās tirdzniecības vietnēs ar paaugstinātu cenu, JRT patur tiesības atcelt biļešu pirkuma darījumu, nekavējoties atgriežot pircējam biļetes vērtību.

Teātra pārstāvji atgādina, ka vienīgās oficiālās biļešu tirdzniecības vietas ir JRT kase un JRT biļešu interneta veikals "www.biletes.jrt.lv". Pērkot biļetes ārpus šīm oficiālajām biļešu tirdzniecības vietām, biļešu iegāde ir pircējam nedroša, jo internetā iegādātās biļetes var būt kopētas neierobežotā skaitā. Šādā gadījumā tikai pirmais skatītājs, kurš uzrādīs biļeti tiks ielaists skatītāju zālē, bet pārējās šīs konkrētās interneta biļetes izdrukas JRT biļešu kontroles sistēma automātiski identificēs kā nederīgas.

Teātris neuzņemas atbildību par ārpus oficiālās JRT tirdzniecības sistēmas nopirkto biļešu derīgumu.

Šāds paziņojums tapis sakarā ar ažiotāžu, ko izraisījusi režisora Alvja Hermaņa veidotā izrāde “Brodskis/Barišņikovs” ar slaveno aktieri un baletdejotāju Mihailu Barišņikovu galvenajā lomā. Sākoties biļešu pārdošanai, uz izrādi biļetes tika izķertas jau pirmajā dienā. Savukārt tagad sludinājumu serverī "ss.lv" atrodami sludinājumi gan ar vēlēšanos iegādāties biļetes uz šo izrādi, gan arī par to pārdošanu. Internetā piedāvāto biļešu cenas svārstījās amplitūdā no 60 līdz 300 eiro, tiesa gan, dārgāko biļešu pārdevēji par savu nosaukto cenu piedāvā iegādāties divas biļetes.

Tavs komentārs par rakstu: