• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Augstākais imāms sprediķa laikāJeruzālemes Augstākais imāms šeihs Muhameds Aijeds. Foto: pinterest.com

Jeruzālemes Augstākais imāms: «Mēs dosim Eiropai auglību!»

Jeruzālemes Augstākais imāms šeihs Muhameds Aijeds, uzstādamies Alaksas (Al-Aqsa) mošejā, ir paziņojis, ka Eiropas valstis musulmaņu migrantiem ir “atritinājušas sarkano paklāju” nevis tāpēc, ka tās ir līdzcietīgas, bet gan tādēļ, ka Eiropai pašlaik ir milzīga vajadzība pēc jauna darbaspēka avota.  

“Drīz mēs pēc Allāha gribas mīdīsim viņus kājām. Eiropa ir kļuvusi veca un nespējīga un tai ir nepieciešams cilvēku stiprinājums… viņus nevirza līdzcietība pret Levanti, tās tautu un tās bēgļiem,” pauda Aijeds. “Mēs dosim viņiem auglību! Mēs ar viņiem ieņemsim kopīgus bērnus, tāpēc ka mums jāsagrābj viņu valstis!” Aijeds paziņoja, ka, “patīk tas jums vai nē”, bet amerikāņi, itāļi, vācieši un francūži būs spiesti uzņemt “bēgļus”. “Mēs drīz viņus pulcināsim nākotnes kalifāta vārdā. Mēs jums teiksim: tie ir mūsu dēli. Atdodiet viņus, vai mēs pie jums sūtīsim savu karaspēku,” savu sprediķi noslēdza Augstākais imāms.

Nav ko iebilst, komentē žurnālists Pols Džozefs Vatsons (Paul Joseph Watson), Eiropa pašlaik tik tiešām stāv uz demogrāfiskās katastrofas sliekšņa, jo tās pilsoņi ir pārstājuši radīt bērnus.

2 Komentāri


 1. Jurs
  2016-03-01

  Sapraatiigi pilsonji Eiroopaa paarstaajushi radiit beernus ,jo politika ienjeemusi taadu ideologisku virzienu ,lai naakotnee ar likuma paliidziibu shtanceetu kontroleejamu vergu baru. Islaamistiem tas nav nekas svesh ,jo vinju exsistences programma ir tieshi uz to veersta radiit veselu kaudzi kontroleejamu religisko puuli ,lai iistenotu otro lielaako asins izlieshanu peec visuslaikiem. Kad taads pats milziigs religisko kristieshufanaatikju puulis , vieniigaas un patiesaas religijas vaardaa uznjeemaas pasaules glaabejas lomu tikkai nepaklausiigos dedzinaaja un sliicinaaja. Islaamistiem shoreiz modee griezt galvas un kaarteejo reizi izniicinaat atlikushaas senaas civilizaacijas peedas ,kas liecinaaja par ,to ,ka demoniskie speeki turpina cilveeci izniicinaat peec vienas un taas pashas programmas.

 2. haralds
  2016-03-19

  nahren tos repefugees'†us!

Tavs komentārs par rakstu: