• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Jomas ielas svētki Jūrmalā. Foto: Evija Trifanova/LETA

Jūrmalā svinēs Jomas ielas svētkus

LETA

Jūrmalā, Majoros, šodien un rīt ar īpašiem svētkiem tiks godināta viena no galvenajām un vecākajām Jūrmalas ielām - Jomas iela, kura ik gadu uzņem tūkstošiem jūrmalnieku un Jūrmalas viesu no visas pasaules, informēja Jūrmalas pilsētas domē.

Šodien, Jomas ielas svētku pirmajā dienā, apmeklētājiem tiks piedāvāta plaša mūzikas un izklaides programma visas Jomas ielas garumā uz trijām skatuvēm. Sākot no plkst.12, uz lielās skatuves Majoru stāvlaukumā uzstāsies populāri latviešu mūziķi un grupas - "Credo", "Momend", "Dzelzs vilks", "Ufo", "Suņa stunda", "Triānas parks", "Normunds Jakušonoks un "Tipa orķestris". Tāpat tiks sagaidīti viesi no Lietuvas - "Coulours of Bubbles" - un Igaunijas - "Sibyl Vane". Vakara noslēgumā līdz plkst.2 būs iespēja iejusties dīdžeja Roberta Lejasmeijera mūzikas ritmos.

Arī šogad Majoru stāvlaukumā no plkst.11 līdz 18 norisināsies dažādas aktivitātes un konkursi - "Custom Bike" un "Antique Show" konkurss, motociklu izstāde, sacensības, pulcējot iespaidīgus motociklus no visas pasaules "5th Baltic Bike Days" laikā.

Pašiem mazākajiem un viņu vecākiem par prieku Horna dārzā, sākot no plkst.13, būs iespēja darboties dažādās radošajās darbnīcās - veidot savu gaisa pūķi, kopā ar RTU Robotikas kluba biedriem veidot robotu vaboles un piedalīties robotu sumo cīņās. Plkst.13 uz bērnu skatuves Horna dārzā būs iespēja noskatīties Skolēnu pils teātra "Zīļuks" jautro stāstu par kādu vīru vārdā Kurts, viņa ģimeni, integrāciju un valsti "Kurts šmorē, lai atpūtinātu galvu", dejot līdzi Jūrmalas Kultūras centra kolektīvam "BG deju studija", dziedāt kopā ar vokālo grupu "Esspreso", novērtēt, ko piedāvā "Aukstuma eksperti", un kopā ar grupu "Soul Tap" iemēģināt stepa soļus.

Uz trešās skatuves, kura atradīsies pie "Hotel Jūrmala SPA", visas dienas garumā uzstāsies dažādas alternatīvā stila grupas - "Flame&The Rolltones", "Pyro Trees", "B - Sea Surfers", "Karma Free", "Band Mango" un "Neon Saturdays". Savukārt plkst.17.30 būs iespēja ielūkoties modes pasaulē "Jūrmalas kūrorta kolekcijas".

Svētku otrā diena Horna dārzā tiks pavadīta īpaši dvēseliskās noskaņās. Sākot no plkst.16 uz skatuves Horna dārzā uzstāsies pazīstami dziesminieki, kuri radīs īpašu gaisotni, jo šāda veida muzicēšana ir bijusi populāra jau no laiku laikiem. Uzstāsies dziesminieki Andris Akmentiņš, Laura Dudare, Dzintars Šusts, Miks Frišfelds, Marko Ojala kopā ar Antu Eņģeli, Gaujartu, Robertu Gobziņu un Resnos Putnus.

Visos pasākumos ieeja bez maksas.

Lai svētku laikā nodrošinātu sabiedrisko kārtību un satiksmes drošību, Jūrmalā noteikti atsevišķi satiksmes ierobežojumi, kā arī nodrošināts papildu sabiedriskā transporta atbalsts svētku dalībnieku ērtībām.

Svētku laikā līdz 6.jūlija plkst.7 būs aizliegts iebraukt Majoru stāvlaukumā, bet šodien no 8 līdz trijiem naktī transportlīdzekļiem būs aizliegts veikt kreiso pagriezienu Jomas un Lienes ielas krustojumā, virzienā uz Rīgu. Tāpat būs slēgta transportlīdzekļu satiksme Omnibusa ielā, posmā no Jūras ielas līdz Jomas ielai. Pašvaldības policija vajadzības gadījumā nodrošinās satiksmes regulēšanu Tirgoņu, Konkordijas un Jāņa Pliekšāna ielā. Transportlīdzekļu vadītāji aicināti pievērst pastiprinātu uzmanību izvietotajām ceļa zīmēm un būt iecietīgiem pret satiksmes ierobežojumiem.

Jūrmalas pilsētas dome atgādina, ka, iebraucot Jūrmalā, transportlīdzekļiem jāiegādājas caurlaide vienreizējai iebraukšanai. Nodevu iespējams maksāt skaidrā naudā, ar "Visa", "Euro/Mastercard", "American Express" vai "Maestro" maksājumu kartēm vai ar mobilo pakalpojumu sniedzēja "Mobilly" starpniecību, izmantojot elektronisko norēķinu sistēmu. Transportlīdzekļu vadītāju ērtībām caurlaides iegāžu vietās būs norīkots atbalsta personāls operatīvai norēķinu veikšanai. Jūrmalā vietās, kur ir atļauta autotransporta novietošana, automašīnas var novietot bez maksas, izņemot privātās autostāvvietas.

Tavs komentārs par rakstu: