• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Maza cilvēka roka uz varavīksnes karoga fona.Cilvēks burtiski slīkst minoritāšu propagandā. Foto no: Facebook

Kā stāsta, pretdabiskas attiecības kļuvušas par normu

Kamēr Latvijas likumdevēji spēlējas ar pretdabisku noslieču seksuālajā dzīvē atzīšanu/neatzīšanu un ir gatavi reģistrēt viendzimuma pāru partnerattiecības, tikmēr mūsu dienvidu kaimiņi šajā sakarā ir konservatīvāki un saprātīgāki. Lietuvas prezidents (Gitanas Nausėda) šādu likumu parakstīt nesteidzas. Šoreiz par to, kā mijiedarbojas trīsdimensiju pasaules programma ar smalkās pasaules ķermeņiem tieši seksuālā aspektā un kāds tam ir mērķis.

Andris Petrovs, kosmoeniopsihologs, literāts, brīvžurnālists

Otrais enerģētiskais centrs jeb otrā čakra ir tieši saistīta ar dzimtas turpināšanu un seksuālo dzīvi, seksuālo tieksmi un dziņu. Tas, kas tagad notiek trīsdimensiju pasaulē, vienkāršiem vārdiem izsakoties, saistās ar cilvēkā sākotnēji ieliktās dievišķās programmas pārprogrammēšanu par pretdabisko [sātanisko] programmu.

Šis process ir sācies ļoti sen, kad materiālās dzīves pārpilnībā esošā elite nodevās homoseksuālām un lesbiskām attiecībām, tādā veidā iznīcinot vīrieša un sievietes savienošanās sakrālo jēgu – dzimtas turpināšanu. Šīs izvirtības pakāpeniski tika virzītas kā modes aktualitātes, kurām tika piedēvēts elitārisms, oriģinalitāte, izsmalcinātība. Šis process nostiprinājās cilvēka zemapziņā kā atsevišķas programmas, kas vēlāk transformējās ēteriskajos ķermeņos. Dažiem cilvēkiem šīs programmas bija tik spēcīgas, ka tās varēja nodot tālāk tieši smalkajā pasaulē. Bieži vien cilvēki, kuri jau piedzima ar šīm programmām, ļoti cieta un vēlējās atbrīvoties no šīm mokošajām un pretdabiskajām novirzēm. Viņi nespēja izskaidrot šīs novirzes iemeslu, kas patiesībā bija apslēpts šīs programmas pakāpeniskā iepludināšanā trīsdimensiju pasaules matricā un pēc tam arī cilvēka zemapziņā.

Cita novirze no dievišķās ieceres vīrieša un sievietes attiecībās saistās ar to, ka seksuālas attiecības pakapeniski pārvērtās tirdzniecības priekšmetā. Turklāt tas notika gan tiešā nozīmē, kad pērkamas sievietes vairākās pasaules valstīs tika likumiski atzītas, gan pārnestā nozīmē, kad laulības tika slēgtas nevis mīlestības, bet praktisku apsvērumu dēļ. Pakāpeniski šī parādība nostiprinājās kā trīsdimensiju pasaules programma, cieši saistoties un nostabilizējoties arī cilvēka ēteriskajos ķermeņos.

Bieži vien biezs maks uz cilvēkiem iedarbojas daudz seksuālāk nekā cilvēka fiziskās un garīgās vērtības. Jo īpaši tas ir novērojams pēdējā laikā, kad cilvēku pilnībā ir pārņēmusi patērētāju sabiedrība un pirmajā vietā nokļuvusi dzīšanās pēc materiāliem labumiem. Pēdējās desmitgadēs cilvēce ir gājusi vēl tālāk – mainot cilvēka dabisko būtību, ir radītas bezdzimuma būtnes. Tagad tas jauniešiem un arī bērniem jau tiek uzspiests ar varu.

Globālistu uzdevums ir radīt haosu un sašķelt sabiedrību, jo sašķeltu sabiedrību ir viegli vadīt. Protams, ja to vairs var nosaukt par sabiedrību. Tieši tāpēc globālisti caur viņu kontrolē esošajiem plašsaziņas līdzekļiem katru dienu un katru stundu izplata pretdabisku darbību propagandu, kas īpaši vērsta uz jaunām dvēselēm, kuras vēl nav nostiprinājušās un kurām tiek apgalvots, ka bezdzimuma būtnes vairs nav tikai mode, bet pastāvoša norma. Pat cilvēkiem, kuriem šī propaganda izraisa satraukumu, nepatiku un riebumu, tiek veikta piespiedu smadzeņu piepildīšana ar šīm programmām un viņu zemapziņa to jau uztver kā alternatīvu dabiskajām attiecībām starp vīrieti un sievieti.

Rezultātā tie, kas virza un popularizē šīs seksuālas izvirtības un orģijas, ir vinnējuši dubultīgi. Iegūstot milzīgu peļņu no viņu radītajiem skaistuma institūtiem, viņi ne tikai atņem cilvēkam dievišķo būtību, bet vienlaicīgi arī provocē uz spēcīgāko negatīvo enerģiju radīšanu un izstarošanu, jo šo cilvēku psihe vairs nav stabila – tā ir tikpat pretdabiska kā viņu fiziskais veidols.

Tas, kas šobrīd notiek uz mūsu planētas, ir briesmīgs noziegums pret cilvēci, turklāt tas tiek realizēts ar pašu cilvēku piekrišanu, ieprogrammējot viņu apziņā un zemapziņā šīs tumsas spēku sātaniskās programmas, kas vienlaicīgi virzītas gan uz to, lai cilvēks zaudētu savu dabisko būtību, gan uz planētas iedzīvotāju depopulāciju.

Tavs komentārs par rakstu: