• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Tukša Saeimas sēžu zāle.Ināra Mūrniece apsolīja, ka sertificēti žurnālisti Saeimas namu varēsot apmeklēt. Interesanti, ko viņi tur darīs? Foto: Saeima

Kad valdība runā, parlaments izstiepjas miera stājā

Ja jūs kaut minimāli saprotat demokrātiskas valsts pārvaldes kārtību, jūs to novērtēsiet! Pildot valdības (izpildvaras!) noteikumus, Saeima (lēmējvara!) pāriet darbā attālinātā režīmā. Krišjānis A.Kariņš nokomandēja Mierā!, un visi 13. Saeimas deputāti izstiepušies kā diegi. Tāds mums, lūk, parlaments!    

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece informē, ka 14. oktobrī paredzētā ārkārtas plenārsēde notiks attālināti e-Saeimas platformā. Saeimas Prezidijs ir lēmis, ka arī parlamenta komisijas pāries uz attālinātu darbu.

Mūsu likumdevēji attālināti grasās strādāt līdz ārkārtējās situācijas beigām, tātad vismaz līdz 2022. gada 11. janvārim.  Saeimas priekšsēdētāja stāsta, ka deputāti esot aicināti pieslēgties sēdēm no saviem darba kabinetiem vai mājām, piebilstot, ka ieeja Saeimas telpās aizvien ir atļauta, uzrādot sadarbspējīgu sertifikātu vai negatīva “Covid-19” testa rezultātu. Taču saprotamu un visnotaļ cilvēcīgui iemeslu dēļ “ļoti liela daļa deputātu” esot izvēlējušies strādāt no mājām.

Tik tiešām, kāpēc gan neaizmirst, kurš te ir priekšnieks, ja padotā rīkojums ir tik patīkams, ka grūti atteikties to pildīt! Tas taču štrunts, ka jāpieņem nākamā gada valsts budžets un ar to saistītie dokumenti. To arī var izdarīt valdība!

Tavs komentārs par rakstu: