• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Daniels PavļutsVeselības kapelmeistaram Danielam Pavļutam ir kārtējā iespēja mācīties no savām kļūdām. Foto no: idejukabata.lv

K.A.Kariņš: Pavļuts ir «apķēzījies», tomēr gana labs!

Praktiski pirmo reizi dabūjis pa kārīgajiem pirksteļiem, veselības ministrs Daniels Pavļuts tos ir atrāvis atpakaļ un sola mediķiem, ka VĒL nevirzīšot valdībā ukazu par mediķu mobilizāciju. Viņa priekšnieks Krišjānis A.Kariņš ir makten apmierināts un ir gatavs visu aizmirst un izlikties, ka nekas tāds nav runāts.

Dzintars Zaļūksnis   

Šā ukaza projekta dēļ saspīlējums starp veselības nozari un veselības ministru Danielu Pavļutu nonāca vārīšanās temperatūrā (šeit), un to pēc tikšanās ar Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) vadību bija spiests atzīt arī lidojošās siles komandors K.A.Kariņš. Pa to starpu izglītības meža dīvainītis Kārlis Šadurskis pat bija publiskojis versiju, ka lidojošās siles radījumi esot gatavojuši puču pret savu komandoru (šeit), un paspējis piedraudēt ar šaušalu scenāriju – sak, “Jaunā vienotība” nekādā jaunā valdībā neies, figuški! Sabiedrība sastinga mēmā izmisumā – kas nu būs, kā mēs tagad dzīvosim!

Taču viedais komandors K.A.Kariņš ar veiklu manevru izlīdzināja lidojošās siles gaitu un pat pamanījās iegūt pāris bonusus, visus nomierinot un pasakot, ka, jā, veselības kapelmeistars ir apķēzījies, bet, nē, nekas nesmird! Viņš, komandors, sadzirdot un izprotot “ārstu neapmierinātību par sadarbības un dialoga trūkumu veselības nozarē, organizējot darbu “Covid-19” pandēmijas izraisītās veselības aprūpes sistēmas pārslodzes pārvarēšanai”. Pavļutam esot jāmāk sadarboties ar nozari. Vārdu sakot, kā gan citādi to iemācīties, ja ne staipot pirksteļus uz uguns pusi un ielāgojot, kur sāk svilt?  

Tāpēc komandors “jau tuvākajā laikā pārrunās ar veselības ministru un koalīcijas partneriem situāciju un risinājuma variantus”.

Un ko Pavļuts? Viņa brīnišķīgā spēja neredzēt savas kļūdas un nedzirdēt oponentu viedokli ir uzvarējusi. Vismaz līdz nākamajai komunikācijas krīzei.

Tavs komentārs par rakstu: