• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Valdis Kalnozols ar piepaceltu rokuValdis Kalnozols skatās nākotnē. Foto: Edija Pālens/LETA

Kalnozols Saeimā varēs spēlēt dambreti ar Liepiņu

Pēc jaunās valdības apstiprināšanas premjera amata kandidāta Māra Kučinska (Zaļo un zemnieku savienība, ZZS) vietā Saeimā nākšot uzņēmējs Valdis Kalnozols. Tiesa, ZZS tas var kļūt itin nepatīkami, jo Kalnozols parlamentā gan atradīsies, taču viņam varētu nebūt tiesību piedalīties Saeimas sēdē: Rīgas rajona tiesa 17. martā turpinās skatīt krimināllietu pret Kalnozolu par viegla miesas bojājuma tīšu izdarīšanu. Kalnozols ir apsūdzēts pēc Krimināllikuma 130. panta 2. daļas un par šādu nodarījumu var tikt sodīts ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Šī krimināllieta nozīmētu, ka Kalnozols sēdēs nepiedalās, un līdz ar to ZZS frakcijai būtu 20 balsu pašreizējās 21 vietā.

Kalnozols iepriekš publiski izteicies, ka ir iesaistīts "murgainās" tiesvedībās, kas esot saistītas ar attiecībām ģimenē. Uzņēmējs viņam adresētos apvainojumus uzskata par nepamatotiem un savulaik minējis, ka no tiesāšanās vienīgie ieguvēji ir tie, kuri nevēlas redzēt viņu Saeimas deputāta krēslā. Kalnozols gan nav konkretizējis šo cilvēku vārdus.

Kalnozolam gan būs iespēja sēžu laikā nevis garlaikoties, bet gan spēlēt, piemēram, dambreti ar Latvijas Reģionu apvienības frakcijas vadītāju Daini Liepiņu, kurš arī paliek aiz sēžu zāles durvīm saistībā ar krimināllietu par nepatiesu ziņu sniegšanu amatpersonas deklarācijā.

(Materiālā izmantota LETA informācija)

Tavs komentārs par rakstu: