• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Kaili cilvēki ar lietussargiemLietussargu revolūcija. Foto no: everypicture.com

Kapitālistiskā seksa rokasgrāmata jeb Latviešu tautas smagais ceļš uz vienkāršām patiesībām-25-2

(28. turpinājums. Sākumu sk. šeit)

25. Daži noderīgi principi-2

Sestais. Neesi pārlieku pieticīgs/pieticīga. Neprasi sīkumus. Tad sīkumus arī dabūsi, toties sīkumu devējs varēs taisīt ar tevi lielo seksu. Ja prasīsi, lai valsts humāni izturas pret dzīvniekiem, tā aizliegs zoofiliju[1] un paaugstinās nodokli gaļai. Tu būsi panācis/panākusi, ko prasīji, bet sekss ar tevi notiks tik un tā. 

Neprasi to, kas uz tevi neattiecas. Tad visu dabūs kāds cits, bet tu viņa vietā tiksi izmantots/izmantota lielajam seksam.

Kāda gan tev daļa par Aļošu[2], kuru atlaiž no darba? Varbūt pamatoti atlaiž. Tu par to neko nezini. Tev ir tikai versijas. Viena tev patīk, otra nepatīk, bet tu nevari atļauties lietot šo kritēriju – patīk vai nepatīk.

Tev nav pilnīgas informācijas.

Tev nav pietiekamu zināšanu.

Tavas emocijas tiecas aizstāt tavas zināšanas.

Tātad tevi kāds grib izmantot.

Tad nu izvēlies – Aļoša vai tu pats/pati.

Septītais. Ielaižoties tiesiskā seksā, uzticies pats/pati sev, savām zināšanām un savām sajūtām.

Cieni pats/pati sevi un cieni tos, kas ciena tevi.

Tev nav jāciena tie, kas tevi neciena, taču labāk būs, ja arī pret viņiem tu izturēsies ar cieņu. Galu galā, viņiem nav paveicies, viņi nezina, ka tevi ir jāciena.

Gadās, ka cieņa kompensē nepietiekamas zināšanas. Vai vismaz ļauj aiztaupīt gan galvassāpes, gan negribētu seksu.

Astotais. Šaubīgos gadījumos izmanto iespēju paklusēt. Taču neļauj sev kāpt uz galvas. Noteikt robežu starp klusēšanu un runāšanu nav viegli.

Ja tu nespēj pamatot savu viedokli, labāk paklusē.

Ja tu nespēj uzklausīt pretējo viedokli, labāk paklusē.

Ja tev nepatīk secinājums, ko izdara tavs prāts, labāk paklusē.

Visos gadījumos, kad tu kļūdīsies, vara to tev ilgi pieminēs un izmantos, lai panāktu ar tevi sevišķi perversu seksu.

Jo vara visos laikos un visās valstīs ir bijusi augstprātīga. Tikai no tautas atkarīgs, cik lielu augstprātību tā var atļauties. Bet! Ja tauta neko nedara, lai atteiktos no netīkama seksa, vara piepampst.

Mana tauta diemžēl akceptē ne vien varas, bet pat pliku politiķu augstprātību. Tauta laikam nav sapratusi, ka visi, kas pie varas, paniski baidās no akmeņiem Saeimas logos un cilvēkiem uz tiltiem.

Taču nevis viņi paši, bet gan tieši akmeņi logos un cilvēki uz tiltiem ir normāla demokrātijas izpausme.

Devītais. Gadījumos, kad ož pēc nepatīkama seksa, neklusē.

Jo demokrātija nozīmē, ka katram ir tiesības aizstāvēt savas intereses. Teorētiski nevienam nav jādara nekas tāds, kas pasliktina viņa stāvokli. Teorētiski.

Arī tev. Arī citiem mazajiem.

Desmitais. Seksa brīvība nozīmē nevis to, ka katram ir tiesības pieprasīt apmierinājumu vismaz orāli, bet gan to, ka tev vienmēr ir tiesības atteikt jebkuru seksu.

Taču valsts vienmēr mēģinās iestāstīt pretējo. Tāpēc seksuālā tiesiskuma apstākļos, lai pamatotu savu nevēlēšanos, ir vajadzīgi spēcīgi argumenti. Tādus dod tikai zināšanas.

Bēdubrāļi negrib mācīties. Bēdubrāļi pieņem to, ka katram ir tiesības uz seksu, tāpēc vairs pat nenēsā bikses.

Turi savas bikses kājās!

Pēdējais. Varbūt tas tev būs pārsteigums, bet Latvijas tiesību sistēmas pamatā nav parašas, tradīcijas un ieradumi. Tāpēc nevajag domāt, ka tas, ko tu pastāvīgi dari, likuma burtam atbilst tikai tāpēc vien, ka tu to dari.

Tas, ka tu katru dienu brauc pa vienu un to pašu ceļu, pats par sevi nenozīmē, ka tu nepārkāp satiksmes noteikumus.

Tas, ka tu katru rītu izved savu suni pastaigāties pļaviņā, nenozīmē, ka pļaviņa pieder tev.

Tas, ka tavs vectēvs šajā mežā ir cirtis malku, nenozīmē, ka šis mežs automātiski ir kļuvis par tavu īpašumu un tu tur vari darīt visu, kas ienāk prātā.

Ja kāds ceļa galā uzliks “ķieģeli”, ja kāds “tavā pļavā” sāks būvēt māju, ja tevi sodīs par neatļautu meža izciršanu – droši vien tam būs likumīgs pamats.

Tādā gadījumā prātīgākais ir neuzprasīties uz ilgstošu, nepatīkamu un dārgu seksu.

Tas gan nenozīmē, ka tev nevajag aizstāvēt savas tiesības. Tieši otrādi. Tur, kur tev taisnība, jācīnās ar zobiem un nagiem.

Taču vienmēr esi paškritisks/paškritiska. Nevienam nevar aizliegt aizstāvēt savas tiesības. Arī tam, kas tev nepatīk.

(Turpinājums šeit)


[1] Zoofilija – grieķu: ξώον, zoos, dzīvnieks un φιλία, filia, draudzība, mīlestība – seksuāla novirze, kad cilvēks izjūtu seksuālu tieksmi uz dzīvniekiem. Arī terminu zoofilija piedāvāja jau minētais R. fon Krafts Ebings 1894.gada darbā „Psychopathia Sexualis”.

[2] Aļoša – šeit autors acīmredzot izdara mājienu par Alekseja (pamazināmā formā – Aļoša) Loskutova (dz. 1962) atstādināšanu no Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka amata 2007. gada 27. septembrī.  Šo atstādināšanu konkrēti politiskie spēki izmantoja, lai grautu toreizējās, Aigara Kalvīša (dz. 1966)  vadītās valdības autoritāti. Pats A.Loskutovs iestājās partijā, kas viņu aizstāvēja/izmantoja, 2011. gadā kļuva par 11. Saeimas, bet 2015. gadā – arī 12. Saeimas deputātu. 

Tavs komentārs par rakstu: