• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Pāris maigojas spoguļa priekšāTas jāredz visiem, jo visu rādīt ir stilīgi! Foto: Getty Images

Kapitālistiskā seksa rokasgrāmata jeb Latviešu tautas smagais ceļš uz vienkāršām patiesībām-26

(29. turpinājums. Sākumu sk. šeit)

26. Sekss un propaganda

Seksa propagandas[1] pamatā ir publiskums un milzīgi mērogi. Seksa propagandas iedomātais daikts vienmēr stāv augstāk par Džomolungmu, bet vagīna ir iespaidīgāka par Mariānu dziļvagu[2].

Izmantojot šādus mērogus, seksa propagandisti vēlas panākt, lai tu vairāk uztrauktos par globālā[3] seksa tendencēm nevis par savu privāto seksu.

Kapitālistiskā propaganda vai no ādas lien ārā, lai tu skatītos globāli, rūpētos par visu cilvēci un nejustu, ka kāds tev velk nost bikses.

Tāpēc propagandisti tev stāsta, ka tu nedrīksti domāt par savām biksēm un pakaļu. Tev jādomā par lielām matērijām.

Lielas matērijas nomāc cilvēka pašapziņu un ļauj netraucēti uzdarboties klišejām.

Tavā personīgajā dzīvē nedrīkst būt atkāpju no globālajām normām.

Tavi zobi nav pietiekami žilbinoši un kājas nav pietiekami skūtas?

Tevi neinteresē sekss un lielpilsēta?

Tavos matos ir pāris blaugznu?

Tu nejūties melns un maziņš?

Tas nav labi, tas nav labi!

Seksīgajā sabiedrībā to var pielīdzināt pat valsts nodevībai. Kur nu valsts! – pasaules, galaktikas, Visuma nodevībai!

Nebrīnīšos, ja, tā turpinot, kādreiz tas notiks: Apvienotā Globālā Seksa Organizācija pieņems rezolūciju par to, ka visiem jābūt seksīgiem, un ieviesīs obligātus seksīguma standartus.

Visas pasaules valdībām tīk seksīgi cilvēki. Tāpēc valdības pūlas vaiga sviedros, lai tu būtu seksīgs/seksīga. Tāpēc valdības pūlas arvien vairāk jaukties tavās darīšanās.

Jo allažiņ ir kāds lielais, kas valdību ir pārliecinājis, ka viņa viedoklis atbilst kopīgam labumam, tāpēc ir humāni šo viedokli uzspiest visiem..

Vienmēr būs kāds, kas tevi kauninās un atgādinās, ka globālā sasilšana ir daudz svarīgāka par tavu personīgo ledusskapi.

Vienmēr būs kāds, kas stāstīs, cik bīstama tavai dzīvībai ir atomenerģija.

Vienmēr būs kāds, kas stāstīs, ka tu nepareizi ģērbies.

Vienmēr būs kāds, kas stāstīs, ka tu nepareizi ēd.

Vienmēr būs kāds, kas gribēs, lai tu pat nomirtu pareizi.

Un vienmēr būs kāds, kas šajā procesā centīsies gūt orgasmu.

Rau, pretholesterīna kampaņas rezultātā galu galā lielais orgasms sanāca urologiem, seksologiem un psihoterapeitiem[4].

Izrādījās, ka pilnīgi bez holesterīna[5] ātri iestājas pusseši[6].

Holesterīna gadījumā pietika ar pliku pierunāšanu un baidīšanu. Bet vara var būt arī bargāka. Ja nevarēs citādi, vara pieņems speciālu likumu. Eiropa nespēja pierunāt cilvēkus brīvprātīgi pāriet uz tā saucamajām ekonomiskajām spuldzēm. Tad tā vienkārši aizliedza kvēlspuldzes.

Par šo aizliegumu priecājas visu valstu acu un galvas dakteri. Viņiem lielais orgasms nodrošināts ilgam laikam.

Laiku pa laikam tu pats provocē varas rīcību. Piemēram, tu pats pieprasi, lai publiskajā telpā būtu vairāk videokameru. Tu esi gatavs upurēt savu intimitāti, lai novērstu draudus, par kuriem valdība vienmēr gatava izrādīt modrību, jo tai nagi niez kopā ar draudiem noplēst vēl kādu daļu intimitātes un ielūkoties tavās biksītēs. 

Bet patiesībā tev tās video kameras nav vajadzīgas. Patiesībā tava dzīve no tevis paša/pašas ir atkarīga daudz vairāk nekā no valdības un tās videokamerām.

Tikai vadības veči no tevis to slēpj, jo negrib, lai tu sāktu lauzīt galvu par to, kurš īsti kuram ir pateicību parādā. Valdības veči grib būt Lielie Bračkas[7].

Tev tas nav vajadzīgs, tāpēc ka valsts kopumā grib justies kā bargs prokurors. Tev, valstsprāt, jājūtas vainīgam. Tev, valstsprāt, jājūtas vājam, vienmēr gatavam maksāt nodokļus un nav jāuzdod lieki jautājumi. Tev jāstaigā ar pusmastā nolaistām biksēm vai paceltiem svārkiem, lai valsts var visu redzēt un novērtēt.

Nekā nebija!

Neviens neliek tev tā darīt un justies. Neviens neliedz tev uzdot jebkādus jautājumus. No valsts puses tā ir tikai tāda uzmācīga, bet samērā maiga pierunāšana. Vismaz pagaidām vēl maiga.

Viņi drīkst tevi pierunāt. Bet tu drīksti neklausīties.

Un par visu tev ir tiesības uzdot riebīgus jautājumus.

Tev vispār ir tiesības uzdot visus jautājumus, kas tev ienāk prātā.

Taču lielie dara visu, lai tu pats/pati brīvprātīgi ievieto publiskai apskatei visu savu privāto dzīvi. Jo propaganda apgalvo, ka tas ir stilīgi. Jo galu galā TĀ DARA VISI.

(Turpinājums šeit)


[1] Propaganda – no latīņu: propaganda, burtiski: „ticība, kas jāizplata”, latīņu: propago, izplatu – uzskatu, faktu, argumentu un citu datu – tostarp baumu un nepārbaudītu vai pat apzināti nepatiesu ziņu – izplatīšana ar mērķi ietekmēt sabiedrisko domu. Pirmsākumos vārdam propaganda nav bijis negatīva zemteksta: tas cēlies no 1622. gadā izveidotas katoliskas organizācijas „Congregatio de propaganda fide” (Kongregācija ticībai, kas jāizplata). Arī mūsdienu izpratnē propaganda būtību nav mainījusi: tā joprojām ir paņēmienu kopums, ar kura palīdzību valstis, valstu grupas, globāli spēki, reliģiskas un nereliģiskas organizācijas būtībā bez nopietniem argumentiem cenšas ievirzīt sabiedrisko domu sev vēlamā gultnē.

[2] Džomolungma – tibetiešu: ཇོ་མོ་གླང་མ, džamma, mīlošā, ma, māte, lung, vēja – jeb Sagarmātha (nepāliešu: सगरमाथा, Dievu māte), jeb Everests (no velsiešu ģeogrāfa sera Džordža Everesta (Sir George Everest, 1790-1866) uzvārda) – zemeslodes augstākā virsotne (pēc dažādiem datiem: 8844 līdz 8852 m virs jūras līmeņa), atrodas Himalajos Ķīnas Tautas Republikas Tibetas autonomā apgabala teritorijā, taču uzkāpšana virsotnē parasti notiek no Nepālas puses.

Mariānu dziļvaga – Pasaules okeāna dziļākā vieta (maksimālais dziļums nav zināms, bet varētu būt ap 11 030 m) Klusā okeāna rietumu daļā, blakus Mariānu salām.

[3] Globāls – no latīņu: globus, bumba, globuss – tāds, kas attiecas uz visu pasauli, izplatīts visā pasaulē.

[4] Uroloģija – no grieķu: οὖρον, ourol, urīns un λογία, logia, mācība, zinātne – klīniskās medicīnas nozare, kas pēta urīnizvadsistēmas orgānu un vīriešu dzimumorgānu etioloģiju, patoģenēzi un diagnostiku. Urologs – uroloģijas speciālists, bieži – attiecīgās specializācijas ķirurgs.

Seksoloģija – no latīņu sexus, dzimums – zinātnes disciplīna, kas pēta visas cilvēka seksualitātes izpausmes – gan mēģinot raksturot normālu seksualitāti, gan skaidrot seksuālo prakšu mainīgumu, ieskaitot arī tā saucamās parafīlijas (grieķu: παρά, para un φυλή, filia, mīlestība) jeb seksuālās deviācijas. Seksologs – seksoloģijas speciālists.

Psihoterapija – grieķu: ψυχή, psīho, dvēsele un θεραπεία, terapeija, dziedināšana, atveseļošana, zāles – psihes ārstnieciskas ietekmēšanas sistēma, kā arī cilvēka organisma ārstnieciska ietekmēšana caur psihi. Mūsdienās bieži tiek definēta kā darbība, kas vērsta uz cilvēka atbrīvošanu no dažādām problēmām (emocionālām, personiskām, sociālām u.tml.). Psihoterapeits – speciālists, kas mēģina ārstēt ar psihoterapijas palīdzību.

Etioloģija, pareizāk: aitioloģija – grieķu: αἰτία, aitia, iemesls, λογία, zinātne – medicīnas nozare, kas pēta slimību rašanās iemeslus un apstākļus.

Patoģenēze – grieķu: παθος, pafos, ciešanas, slimība un γενεσις, genesis, rašanās – slimības un tās atsevišķu izpausmju rašanās un attīstības mehānisms.

Diagnostika – grieķu: διαγνωστικος, diagnostikos, spējīgs atpazīt – process, kurā tiek noteikta diagnoze, t.i., medicīnas terminoloģijā izteikts atzinums par slimības būtību un pacienta stāvokli.

[5] Holesterīns – dabisks tauku (lipofīlais) spirts, visu dzīvo organismu šūnu membrānas sastāvdaļa. Apmēram 80% holesterīna izstrādā pats organisms. Holesterīns nepārspīlētā daudzumā ir nevis kaitīga, bet gan dzīvībai neatņemama viela; svarīgi, lai šūnās tā nav nedz par daudz, nedz par maz. 

[6] Pusseši – šeit: alūzija par mehāniskā (ciparnīcas)  pulksteņa rādītāju pozīciju, kad ir pusseši (5:30 vai 17:30) – abi rādītāji uz leju –, izdarot mājienu uz tādu pašu permanentu dzimumlocekļa stāvokli.

[7] Lielie Bračkas – no Lielais Brālis (angļu: Big Brother), literārs tēls Džordža Orvela (George Orwell, īstajā vārdā Eric Arthur Blair, Ēriks Arturs Blērs),1903-1950) romānā „1984” (angļu: „Nineteen Eighty-Four”, 1949), mistisks Okeānijas diktators ar totālu varu pār saviem pilsoņiem, kuriem nemitīgi tiek atgādināts: „Lielais Brālis tevi vēro” (angļu: „Big Brother is watching you”). Lielā Brāļa ideju Dž.Orvels aizguvis no kādas firmas reklāmas plakāta. 

 

Tavs komentārs par rakstu: