• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Meitenīte ar plastmasas dakšiņu vāc mēslusGalvenais ir nevis process, bet rezultāts. Foto no: wisegeek.com

Kapitālistiskā seksa rokasgrāmata jeb Latviešu tautas smagais ceļš uz vienkāršām patiesībām-29

(32. turpinājums. Sākumu sk. šeit)

29. Kapitālisma rāmji

Mācies!

Tas ir tas, kas visvairāk nepatīk taviem reālajiem un iedomātajiem pretiniekiem. Ne velti viņi gadu desmitiem visādi izdarās ar izglītības sistēmu un beigu beigās, neko labāku nespēdami izdomāt, itin knaši slēdz ciet skolas. Nauda sekojot skolēniem ­ – uz kurieni?

Jo mazāk tu zināsi, jo mazāk varai būs jālauza galva. Tāpēc ka tad ar tevi būs viegli tikt galā. Patiesībā tā: vara var iztikt arī bez zināšanām. Ar noteikumu, ka pietiekamu zināšanu nav arī tiem, kam tā sēž uz kakla.

Nepārproti, es neesmu pret sēdēšanu uz kakla kā tādu.

Kāds vienmēr kādam sēž uz kakla, un bieži vien abi jūtas labi. Bērni sēž uz kakla vecākiem, suņi sēž uz kakla saimniekiem, politiķi sēž uz kakla nodokļu maksātājiem. Ja tā nebūtu, dzīve būtu pliekana un garlaicīga.

Šoreiz galvenais ir nevis process, bet rezultāts. Viens gadījums ir, ja kaklakungs ir pietiekami gudrs un riebeklības dara tikai īpašos gadījumos. Kā kaķis.

Pavisam cits gadījums: ja kaklakungs jūtas pilnīgi ērti un ar to viņam pietiek, tāpēc viņš kaklu ne tikai noberž, bet bada laikos arī izgriež no tā gabaliņus, ko uzkost. Tāds kaklakungs, protams, ir muļķis.

Bet, maigi izsakoties, īpaši gudrāks nav arī tas kaklakalps, kas viņam atļauj tā izdarīties. Tādam kaklakalpam trūkst zināšanu, viņš nav pārliecināts, vai drīkst jelko darīt. Un tas ir pa prātam kaklakungam.

Jo sekss jau nav zināšanas. Sekss ir fīlings.

Tomēr civilizētai seksošanai jānosprauž robežas, tā nevar būt pilnīgi traka, to nedrīkst atstāt indivīdu izvērtēšanai.

Un kapitāls uzliek savus rāmjus pat analīzei.

Nedrīkst analizēt Hitleru. Viņš ir PĒ, viņam ir ragi, par tādu itin neko labu. Beigtais Hitlers ir vienkārši rupji jādrāž. Tas ir pozitīvās nekrofilijas akts, un ikvienam civilizētam pilsonim ir pienākums kaut kad veikt šādu aktu publiski.

Austrieši un beļģi sēdina cietumā tikai par to, ka cilvēks nonāk pie nepareiziem secinājumiem Hitlera lietā.

Hitlers ir slikts, slikts, slikts – fui, riebīgais! Tāpēc oficiālā versija cenšas noliegt, ka seksu ar vācu tautu viņš varēja panākt demokrātiskā ceļā. Nevarēja!

Hitlers nevarēja pateikt nevienu patiesu vārdu.

Hitleru neviens nemīlēja. Viņu visi ienīda un gribēja gāzt.

Hitlers nevarēja ne kripatu laba izdarīt Vācijas ekonomikai.

Hitleru sita, šāva, dedzināja, indēja, viņam bija greizs purns, kliba kāja un viens pauts.

Tas, ka patiesībā ir citādi, ir tikai Hitlera vaina.

Starp citu, austrieši sēdina cietumā arī par holokausta[1] noliegšanu. Nav runa par propagandu. Lai nokļūtu uz apsūdzēto sola, nav vajadzības lasīt lekcijas, kliegt megafonā vai zīmēt plakātus. Sēdina par to, ka cilvēks šaubās.

Šaubies par oficiālās propagandas uztieptajiem skaitļiem? Šaubies par kādu no aspektiem? Šaubies par apmēriem?

Tad tava vieta ar nolaistām biksēm pie atejas.

Bet vai kāds teiks, ka Austrija nav demokrātiska valsts? Austrija ir demokrātiska valsts!

Kāpēc tad šāda divkosība? Tāpēc ka seksuālai sabiedrībai dažās vietās jābūt konstantai erekcijai. Visādam gadījumam.

Lai sekss varētu notikt vienmēr.

(Turpinājums šeit)

[1] Holokausts – sengrieķu: όλοκαύστος, olokastos, vispārēja sadedzināšana – šis vārds atrodams Bībeles latīniskajā variantā. Jaunākajā vēsturē pirmo reizi vārds holokausts izmantots, tā nosaucot Osmaņu impērijas genocīdu pret armēņu tautu (1915-1017), pēc tam ar to apzīmēja Ukrainas teritorijā notikušos ebreju grautiņus Krievijas Pilsoņu kara laikā (1917-1922).

Mūsdienās ar holokaustu saprot nacistu un citu valstu kolaboracionistu veikto sistemātisko savu upuru vajāšanu un iznīcināšanu Otrā pasaules kara laikā (1939-1945), turklāt uzsvaru liekot uz ebreju tautu, kaut gan šajā procesā gāja bojā visdažādāko tautu pārstāvji. Modernajā angļu valodā Holokausts (Holocaust) ar lielo sākumburtu tiek izmantots, ja runa ir par nacistu veikto ebreju iznīcināšanu, bet holokausts ar mazo sākumburtu – visos citos gadījumos.

 

1 Komentāri


 1. Jkb
  2017-10-30

  Kurs daunis to samurgojis

Tavs komentārs par rakstu: