• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Deputāts Lagzdiņš rāda nepieklājīgu žestuLatvijas valdošo politiķu patiesās domas par vēlētājiem. Bikses nav redzamas, bet smird! Foto no: atklati.lv

Kapitālistiskā seksa rokasgrāmata jeb Latviešu tautas smagais ceļš uz vienkāršām patiesībām-39

(56. turpinājums. Sākumu sk. šeit)

39. Premjera bikšu aromāts

Sekss ar pašcieņu nozīmē, ka arī man kaut kas pienākas! Turklāt tikai tāpēc, ka es esmu, te stāvu, runāju un daru.

Tas, ka tavi politiķi tevī neklausās, nozīmē tikai to, ka tavi politiķi ir siekalzaķi. Tādiem lietu kārtība ir šķība greiza nepareiza, tāpēc viņiem vajag nemitīgi norādīt uz lietu patieso, saprātīgā pasaulē pieņemto kārtību.

Ja tu nekliegsi, nespārdīsies un negāzīsi podus, politiķi tevī neklausīsies. Jā, viņi varbūt dzirdēs, ko tu saki, bet viņi neklausīsies un – pavisam noteikti – viņi domās, ka tas notiek kaut kur citur: tur, kur uz viņiem neattiecas.

Ja viņi tā nedomās, viņi tik un tā nereaģēs. Un, ja reaģēs, tad reakcija būs pilnīgi stulba, neadekvāta, pārspīlēta un vērsīsies pret cilvēkiem, kuriem ir taisnība.

Kad nāk vēlēšanas, tavs politiķis, protams, piepeši attopas, ka bikses pilnas, tu šo smaku varētu saost un attiecīgi novērtēt. Tāpēc viņš lien ar tevi bučoties.

Visā pārējā laikā viņš tevi neredz ne sitams. Secinājums?

Latvijas politiķis spēj normāli sazināties tikai tad, kad viņš ir aptaisījies.

Diemžēl. Jebkuram latvju politiķim pilnas bikses ir normāls stāvoklis.

Tikai šādā stāvoklī viņa piedāvātais sekss ļaus tev saglabāt pašcieņu. Jo lielāka smaka nāks no premjera biksēm, jo lielāka iespēja, ka viņš varētu tevī ieklausīties nevis klapēt ar ausīm. Un, ja tā, tad ir iespēja, ka viņa organizētais sekss vismaz nebūs sāpīgs.

Smaka, protams, nav patīkama lieta. Tomēr tā pavisam noteikti ir demokrātijas pazīme, un šoreiz tā ir gudrākā no visām izvēlēm.

Publiski apkakājies politiķis tev ir daudz izdevīgāks nekā plānprātīgi smaidošs politiķis.

24 stundas diennaktī politiķis ir publiska persona. Viņš nav nekāds mikausis, viņš pats to ir izvēlējies. Viņam par to maksā.

Tāpēc politiķim nekas nav intīms, pat viņa apakšbikses. Ja tu gribi ienākt politikā, tev tas jāiekaļ galvā vara burtiem. Tas nav patīkami, bet bez tā nevar.

Taču visos citos gadījumos tev jācenšas saglabāt savu intimitāti, savu personiskumu.

(Turpinājums šeit)

Tavs komentārs par rakstu: