• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Kariņš maskāBailēm lielas acis. K.A.Kariņa acis. Foto no: pietiek.com

«Kapteinis Amerika» aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. Sūdus, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām tautām.

Viedais Manels

Latvijas vagari, kā parasti, skrējuši posta vezumam pa priekšu, tādēļ situācija Dievzemītē ir viena no traģiskākajām Eiropas Savienībā. Vietējai kliķei par laimi tauta Latvijā uz dumpjiem ir nolēmēta.

Tikmēr valdības galva Krišjānis A,Kariņš gluži kā Minhauzens stāsta, kā latvjiem sevi aiz matiem kopā ar elektromobiļiem izvilkt no dūksnāja. Pašmāju kapteinis Amerika izsludina trejas elementāras lietas.

Pirmkārt, činavniekiem aizejot no darba jāizdzēš gaisma. Tas, ko kādreiz zināja katrs skolnieks, tagad būs jāielāgo ikvienam publiskā sektora darbonim. Gan jau kampaņas ietvaros organizēs daudzmiljonu kursus, kuros mācīs, kā izslēgt gaismu, un izlaidīs bukletus, plakātus u. c. reklāmas materiālus par pasakainām summām. Līdztekus kādu vaktnieku vai citu sīko gariņu publiski sodīs par elektrības “izšķērdēšanu”.

Otrkārt, ēku fasādes naktīs vairs nedrīkstēšot apgaismot. Rīgai un citām pilsētām jākļūst par tumsas valstību. Pieļauju, ka zilās un dzeltenās gaismas tomēr paliks, jo kā gan mūsdienās bez tām. Te biznesmeņi var rast spraudziņu sev piederošo izklaides vietu apgaismošanai, jo aizliegt zili dzeltenās krāsas var tikai Putina aģents.

Trešo soli lidojošās siles komandors nokopējis no Eiropas tumsoņām. Iedzīvotāji nedrīkstēšot sildīt telpas virs plus 19 grādiem pēc Celsija. Zinot stučīšanas kultu Latvijā, K.A.Kariņam paliekot pie teikšanas, starp ļautiņiem sāksies nepieteikts pilsoņu kariņš. Toties cik daudz naudas varēs iztērēt (lasi – iebāzt kabatā) birokrātiskiem 19° uzturēšanas pasākumiem un pārraudzībai! Iesakņosies paradums, dzirdot klauvējienu pie durvīm, drošs paliek drošs, raut vaļā logus. Varbūt dzīvoklī saelpots vai piebezdēts pāri siltuma normai. Tikmēr varneši aiz bieziem aizkariem turpinās neekonomēt uz apkuri, ballēties, cepināties saunā un ņirgt par pazemīgajiem bauriem.

Skaidrs, ka galvenie taupības pasākumu mērķi ir cilvēku kontrole un paverdzināšana. Ļaužu ganāmpulku iedzen vēl stingrākos rāmjos, bet temperatūru aplokā administrē.

Vai piekrist spaidu potēm, mājsēdēm un astronomiskiem rēķiniem, kā arī drebināties darbā un mājokļos, Latvijas pilsoņi var izlemt šā gada 1. oktobrī 14.Saeimas vēlēšanās. Atstāsim kliķi un tās satelītpartijas aiz borta un saglabāsim siltumu gan telpās, gan dvēselēs!

P.S. Apskats balstīts uz “noplūdi” TikTok. Kariņam ir visas iespējas atkristīties no video vai oponēt. 

Tavs komentārs par rakstu: