• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Krišjānis Kariņš un Jānis BordānsK.A.Kariņš (no kreisās) J.Bordānam: Redzi, Janka, kas tev inde, tas man drapes! Foto no: wikimedia.com

Kariņš kā argumentu nodokļu celšanai izmanto to, par ko Bordānu «nokāva»

Delavēras štata asākais puisis Latvijas Republikā Krišjānis Arturs Kariņš kārtējo reizi parādījis, cik augstā “vērtē” tur vietējo elektorātu. Proti, misters K.A.Kariņš ir paziņojis, ka viņa vadītās “valdības rīcības plāna izpildei nepieciešams viens miljards eiro”, kura pagaidām nav!

Dzintars Zaļūksnis

Tāpēc vecais puika sola, ka, tāpat kā “X failos”, patiesību meklēšot kaut kur pa vidu – ij pārdalot finansējumu, ij paaugstinot nodokļus.

Tikmēr K.A.Kariņš noteikti ir pilnīgi pārliecināts, ka padumjie tautieši jau ir piemirsuši, kā tika izgāzts viņa galvenais konkurents Jānis Bordāns: aizejošās valdības finanšu ministre pēkšņi sarēķināja, cik pulka nodokļu naudas vajadzēs, lai izpildītu Bordāna partijas pirms vēlēšanām sasolīto (šeit). Atgādināšu: necik vairāk par to pašu miljardu vis nebija, bet šis arguments arī Kariņa partijai “Jaunā vienotība” tolaik bija pietiekami “smags”, lai Bordānu Janka ierautu savas antenas ķobī un atkāptos.

Lai gan Latvijas politiskajā balagānā iepriekš nekad nebija pieredzēts, ka aizejošā koalīcija tūlīt pēc jaunas valdības pieteikšanas nāktu klajā ar konkurējošās partijas “solījumu rēķiniem”. Tā tobrīd praktiski “norakstītās” Danas Reiznieces-Ozolas pilnīgi voluntārie un nevienam neobligātie rēķini pārvilka treknu krustu Bordāna kabineta veidošanai.

Tagad Dana-Bordānplēsēja ir apvainojusies un nolīdusi kaut kur krūmos Briseles tuvumā, pats Bordāns iekāpis tieslietu ministra čībās, bet Finanšu ministrijā pēkšņi visiem kalkulatoriem izsēdušās baterijas. Jo nokaut Kariņu par to pašu, par ko pērnā gada nogalē nokāva Bordānu, nevienam nenāk ij prātā.

Bet ar ko tad Kariņš no Bordāna atšķiras? Ja sapratīsiet to, sapratīsiet arī, kāpēc Ministru prezidents ir K.A.Kariņš nevis J.Bordāns. Ļoti vienkārši!

1 Komentāri


 1. Anna
  2019-04-15

  Šis raksts ir ļooti jauks - ij odzīte, ij mēlīte, tik skumjas sāk mākt, ka bļaut tīri gribās... Ak, varētu jau meklēt 10 atšķirības, ja vien rezultāts nebūtu mūsu pašu pilnīgi sačakarētā dzīves vide... Ziniet - es pat valstij pakaļ neraudātu, ja vien tik daudz cilvēku un vides netiktu sapostīts...

Tavs komentārs par rakstu: