• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Krišjānis KariņšMūsu vadonis K.A.Kariņš ir ļoti atbildīgs! Foto: Valsts kanceleja

Kariņš: «kovidierobežojumi» tiks saglabāti līdz 7. februārim

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš steidz pie mums ar priecas vēsti: kovidpanikas uzturēšanai paredzētā ārkārtējā situācija un līdz ar to ierobežojumi valstī tiek pagarināti vismaz līdz 7. februārim.

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

Kā būs formāli, 21. janvārī lems valdība, taču faktiski galvenais lēmējs ir tieši Kariņš, tāpēc diezin vai ir īpaša jēga gaidīt ko citu.   

Tāpēc esam gatavi, ka līdz 7. februārim būs aizliegti skaistumkopšanas, pīrsinga un tetovēšanas pakalpojumi, sporta inventāra noma iekštelpās un fotopakalpojumi klātienē, izņemot fotogrāfiju izgatavošanu dokumentiem, medības ar dzīnējiem, kā arī saimnieciskie pakalpojumi klātienē, kas saistīti ar izklaidi un labsajūtu. Saglabāsies arī plašu preču grupu tirdzniecības aizliegums. Un vēl divas nedēļas nogales nāksies pieciest arī pilnīgi absurdo komandantstundu.

Ierobežojumi turpinās plosīt arī izglītības sistēmu.  No 25. janvāra it kā atsāksies mācības sākumskolās, taču vismaz līdz 7. februārim arī tur – tāpat kā pamarskolās, vidusskolās, profesionālās un augstākās izglītības iestādēs – mācību process notiks attālināti

Sākotnēji bija iecerēts, ka jaunāko klašu skolēni mācībās varētu atgriezties klātienē, tāpēc viņiem par trim nedēļām tika pagarināts ziemas brīvlaiks, tomēr pirms mācību atsākšanas lēmums ticis mainīts.

Atgādinājums! Nemeklējiet šajos lēmumos normālu loģiku, Krišjānim Arturam Kariņam un viņa brigādei ir pašai sava, vidēji gudram cilvēkam nepieejama loģika! 

Tavs komentārs par rakstu: