• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
K.A.Kariņš ar pirkstu uz augšuK.A.Kariņš: bīstieties, visas ķezas nāk no augšas! Publicitātes foto: Jaunā Vienotība

Kariņš: Nav pareizi, ka jūs nemaksājat par to, ko partijas dara oligarhu labā!

Ministru prezidents Krišjānis Arturs Kariņš nu ir atklājis visu savu Delavēras puikas firmamentu. Kā tad tā, viņš vaicā, kāpēc sabiedrība tik maz maksā partijām, kuras pūlas vaiga sviedros, lai daļai tautas būtu laba dzīve tur, svešumā? Sen jau vajag vairāk!      

Dzintars Zaļūksnis

Nav nejauši, ka tieši K.A.Kariņa vadītā valdība, kurai nenieka nerūp nedz Latvijas mediķu algas un ar tām saistītie likuma panti, nedz priekšvēlēšanu karstumā pedagogiem dotie solījumi, nedz bērni un viņu badīgie vēderi, acis pārbolījusi caur Saeimu “stumj” arī deputātiem tīkamu likumprojektu par partiju finansējuma pelielināšnu no valsts budžeta.

Nav svarīgi, no kuriem griestiem vai no kāda Marsa politikāņi ir nogrābuši savus aprēķinus – paldies viņiem, ka partijas nedabūs, piemēram, 10% no valsts budžeta. Kaut gan nekas – ieskaitot neesošo sirdsapziņu – nekavē viņus nogrābt arī šādu skaitli.

Galvenais ir jautājums, ar kuru vizbuļactiņu deputāti un viņiem uzticamie propagandisti pašlaik kaunina tos, kas mēģina iebilst. Kaut kā tā:

VAI TIEŠĀM JŪS GRIBAT, LAI OLIGARHI TURPINĀTU KOMANDĒT SAVAS PARTIJAS??!!

Nu, skaidrs, ka es negribu! Un laikam gan neviens no maniem paziņām negrib. Taču, ziniet, K.A.Kariņa pakalpiņi, tie “oligarhi” partijām par “pakalpojumiem” pašlaik maksā paši no savām kabatām. Manuprāt, tas ir taisnīgi. Kas mainīsies, ja maksāsim mēs visi?

Pareizi – partijas turpinās pildīt “oligarhu” pasūtījumus, bet viņiem par tiem būs jāmaksā krietni mazāk. Mēs, godātā publika, sametīsim miljonus, piemēram, Aivara Lemberga un Andra Šķēles partijām šo vīru vietā. Bet partijas turpinās darīt to pašu, ko dara pašlaik, t.i., pildīt VIŅU (nevis mūsu) komandas. Un tas vairs nebūs taisnīgi.

Vai varbūt K.A.Kariņam ir cits funktieris? Degu nepacietībā uzzināt izmaiņas partiju neformālās vadīšanas mehānismā – es arī gribu piedalīties politiķu izrīkošanā!

8 Komentāri


 1. valda
  2019-10-02

  Ak, latvieti, beidz vārīties par to ko balsoji. Nu ļausim strādāt ko ievēlējām, Nu ļausim strādāt Kariņam un prezidenatm, jo savienība un skatījums par valsti ir ļoti pozitīvs. Es apbrīnoju Kariņu un Levitu par uznešanos šajos darbos. Ak, latvieti, ievelc elpu un paklusē, jo ko dari pats?! Es - pensionāre- nodokļu maksātāja līdz kapa malai - katrai partijai iedotu vienu minimālo pensiju viena gada griezumā . Izdzīvos kas pastāvēs. Un ja godīgi - tās reklāmas par partijām manā kāpņu telpā uzreiz tiek ieliktas misenē.....(nauda vējā)

  • Laurīte
   2019-10-03

   Tauta neievēlēja kariņu !!!!

  • Suka
   2019-10-17

   Ko? Kurš tos lopus ievēlēja? Šie paši atnāca un uztaisīja valdību. Nevēlēt visiem vajadzēja! Izgāzt visu to pasākumu!

  • Frukts
   2019-11-10

   Tu saki laujiet stradat? Vini gan vairak "septe" sevis laba, nevis strada tautas laba.

  • Florens
   2020-05-31

   Zoss kas zoss, latviešu stulbumam nav robežu! Mūs apzog neievēlētas personas, kas veic genocīdu pret savu nāciju, pildot svešas noziedzīgas instrukcijas, bet aprobežoti idioti aicina pakļauties.

 2. ARTIS
  2019-10-09

  ZAUDĒJUMU PIEDZĪŠANA ATKARĪGAJIEM.

 3. Javert
  2020-05-31

  Kamert mes ne padzisim VISUS,VISUS korumpetos priekshniekus no valdibas,saima un visam domem un neivedisim zviedrijas proektus,atieciba uz valdibu,saimu un visam domem korupciju mes ne kad ne vinnesim

 4. Gedis
  2020-05-31

  ĻOTI CIENIJAMĀ VALDA, JA ĻAISIM TIEK KRETĪNIEM "STRĀDĀT" NU ĻOTI ĀTRI PIE TUKŠAS SILES NOKĻŪSIM!

Tavs komentārs par rakstu: