• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Karīņš un Pavļuts pie klavierēmBūs maize... oj, atvainojiet, vakcīna, būs arī dziesma. Dzied K.A.kariņš, pie klavierēm D.Pavļuts. Foto no: Facebook

Kariņš un Pavļuts – pusmūža cilvēkiem: negribat potēties? Piespiedīsim!

Ministru prezidents Krišjānis A.Kariņš aicina padarīt vakcinēšanos pret “Covid-19” obligātu visiem cilvēkiem, kas sasnieguši 50 gadu vecumu. Obligātu vai piespiedu, biedri K.A.Kariņ? Daļai pusmūža cilvēku taču nav itin nekādu “sāpju punktu”, uz kuriem lidojošā sile varētu uzspiest, lai potēšanās kaut formāli paliktu tikai obligāta.

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

Vienkāršāk sakot, cilvēkiem, kam jaunība jau aiz muguras, būs grūti atrast “stimulus”, kas viņiem liktu pieņemt apzinātu un medicīnskos argumentos balstītu lēmumu ļaut ievadīt savā organismā substanci, kas [tiek novērota, monitorēta, pētīta, joprojām ir eksperimentāla, var izraisīt smagas blaknes – vajadzīgo pasvītrot!]. Turklāt šī reakcionārā publika lielākoties pieturas vecajai loģikai, kura liek domāt, ka ir stulbi potēties nevis tāpēc, lai nesaslimtu, bet gan tāpēc, lai drīkstētu apmeklēt veikalus, teātrus, kafejnīcas vai tikties ar tuviniekiem...

Valdības sēdē mūsu premjers paziņoja, ka gadījumā, ja četru lokdauna nedēļu laikā vakcinācijas aptvere nepalielināsies, Latvijas iedzīvotājiem nākšoties arī turpmāk tupēt mājās, kamēr citi europieši līksmošoties, čupošoties un attīstīšoties.

Pareizu ceļu ejat, biedri! Tomēr nevajadzētu tik lielas cerības saistīt ar iedomu, ka agresīvi noskaņotā potētā sabiedrības daļa piesitīs stūrgalvīgos zemcilvēkus. Šīs cerības var izrādīties iluzoras – Latvijā tomēr nav tādu tradīciju, un arī mentalitāte nav īpaši piemērota...

Brašais klaviernesējs, veselības ministrs Daniels Pavļuts, protams lieta, ir pilnīgā simbiozē ar savu lielpriekšnieku K.A.Kariņu un arī ir pārliecināts, ka tiem, kas vecāki par 50 gadiem, nevajadzētu tik ļoti turēties pie savas veselības, ja runa ir par vispārības interesēm.

Tāpēc arī Pavļuts uzvelk meldiņu par to, ka pusmūža cilvēkiem vajag noteikt obligātu vakcinēšanos vai nu “vispābā” [proti, teorētiski, tomēr īpaši neatņemot viņu tiesības un brīvības], vai arī “konkrētu pakalpojumu saņemšanai” [šāds risinājums, bez šaubām, būtu smagāks].

Vārdu sakot, lidojošās siles galvenais kapelmeistars sava komandora ideju pilnībā atbalsta, jo, viņaprāt, līdzekļi, kas mudinātu vecākās un augstākā riska grupas potēties, ir “ierobežoti”.

Te nu viņam nevar nepiekrist: tik tiešām, šādu līdzekļu arsenāls ir ļoti skops. Ja nu vienīgi likt pie sienas... Jā! Nepavisam nebūtu slikts risinājums, vai ne, biedri?!         

Tavs komentārs par rakstu: