• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Cilvēks iet uz vakcinēšanās centru.Lēnā gaitā pa "truša alu". Foto: Bloomberg

Kariņš: vairs neko neslēgsim, tikai ieviesīsim segregāciju

Tā jau būs jaunā pasaule, jo ierastajā nav fiksēti segregācijas (sabiedrības grupu nodalīšana no sociālās dzīves) nevis veselības stāvokļa, bet veiktu/neveiktu procedūru dēļ. Nu jau vairs nav šaubu, ka potēšana notiek nevis ar medicīniskiem, bet sociāli politiskiem mērķiem, tāpēc arī motivēšanas instrumenti ir pārsvarā sociāli un politiski.

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

Tāpēc mūsu Ministru prezidents, kura rokās un galvā pašlaik ir koncentrējusies praktiski visa vara Latvijas Republikā, naivā labsirdībā zibošām actiņām savam ganāmpulkam paziņo, ka “nākamajā “Covid-19” vilnī Latvijas valdība neplāno vērt ciet ekonomiku.” Tas tak lieliski! – BET! Lāga puika Krišjānis Arturs Kariņš tūlīt bilst: “taču nevakcinētajiem valsts iedzīvotājiem daži pakalpojumi būs grūti pieejami.” Nu, nevēlos es vairs neko slēgt ciet! Pie visa vainīgi būs viņi. Kas viņi? Nu, vārdā nenosauktie pavēlnieki. Un arī paši pilsoņi, kuri spītīgi nevēlas piedalīties labo onkuļu piedāvātajā preparātu testēšanā, kura tak notiek bez maksas! Un labie onkuļi sāk zaudēt pacietību.

Tāpēc paklausīgajiem, pret “Covid-19” vakcinētiem cilvēkiem valdība neplāno nekādus ierobežojumus, bet folijcepurīšiem plakanzemjiem nevakcinētajiem “vairāki pakalpojumi varētu būt grūti pieejami”, īpaši iekštelpās, piemēram, sabiedriskā ēdināšana, kultūra un izklaide u.tml.

Latvijai ir tūkstošiem vakcīnu pret “Covid-19” devu, stāsta K.A.Kariņš, kuras izmantot, lai pasargātu sevi no saslimšanas un nodrošinātu ierastā dzīves ritma pieejamību. Ja jūs esat negudri, tad spītējieties vien tālāk – obligāta vakcinācija ieviesta netikšot, bet spītnieku savaldīšana būšot barga – līdz pat liegumam sper soli pār lielveikala slieksni.

Tātad K.A.Kariņš faktiski atklātā tekstā atzīst: valdības mērķis nav vis sabiedības veselība, bet gan sapotēšana. Un apstākļos, kad ASV tikai nupat ir pilnībā reģistrēta viena no vakcīnām, ar kuru jau sapotēti desmitiem miljoni cilvēku (šeit), bet Eiropas Savienībā Big Farma joprojām eksperimentē uz vella paraušanu, saviem trusīšiem neko nemaksājot, tas, nudien, izskatās nelāgi. 

Ne jau velti, taujāts, vai obligātas vakcinēšanās prasības būtu jānosaka ne vien mediķiem, sociālajiem aprūpētājiem un pedagogiem, bet arī citās valsts iestādēs, kas sniedz pakalpojumus cilvēkiem, Kariņš atbildēja visai izvairīgi, sak, “vislabāk būtu, ja abas puses būtu pasargājušās”.

Kam vislabāk: cilvēkiem? sabiedrībai? valdībai? Vai varbūt tomēr Big Farmai, kura nevēlas zaudēt bezmaksas izmēģinājumu trusīšus.

Tavs komentārs par rakstu: