• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Līgavs kāzu kleitā paceļas debesīsIdeālā kāzu kleita. Foto no: Līgavām.lv

Kāzu kleita: noskatīta modes šovā, iegādāta internetā!

Kāzu kleitas medības ir viens no līgavas lielākajiem pārdzīvojumiem, gatavojoties kāzām. Tā ir tikai kleita, un tomēr gribas, lai, tāpat kā topošais vīrs, tā ir īstā un vienīgā! Vai esat skatījusies kāzu modes šovus un apbrīnojusi skaistos modeļus, kamēr kāzu salonos ne vienmēr varat atrast sev tīkamāko kleitas variantu? Tādā gadījumā ir vērts apskatīt kāzu kleitas internetā!

Kāzu kleitas internetā – alternatīva vai risks?

Dizaineri saprot līgavu bažas, pērkot kleitu internetā: ja nu tā nederēs un nebūs tieši tāda, kā vēlējies? Tieši tāpēc kolekcijas, kas ir pieejamas interneta veikalos, tiek izrādītas kāzu šovos un pasākumos. Kas būtu jāņem vērā, ja esat apsvēruši iziet ārpus kāzu saloniem? Kāzu kleitas iegāde internetā paver plašākas izvēles iespējas un ļaus ietaupīt citiem kāzu pakalpojumiem. Vai vēlaties noskaidrot, kā spert pirmo soli, lai kļūtu par modernu, mūsdienīgu līgavu?

Kāzu kleitas internetā priekšrocības

Lai arī kāzas ir īpaša diena, kurā žēlot naudu nevajadzētu, mums katram ir savs budžets un iespējas. Pasūtot kleitas internetā:

- ietaupīsi laiku, ko pavadītu pārmeklējot salonus;

- nonāksi plašākas izvēles priekšā;

- iegūsi ekskluzīvus modeļus;

- samaksāsi krietni mazāk.

Protams, iegādājoties kāzu kleitas internetā, pastāv arī riski, ka:

- kleitas izmērs var būt nepiemērots;

- kleita var nepiegulēt augumam;

- var atšķirties kleitas tonis un kvalitāte.

Kā izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem?

Lai negadās nopirkt “kaķi maisā”, ir būtiski pārliecināties par interneta veikala kvalitāti un uzticamību, tāpēc pirms pasūtat kāzu kleitu vajadzētu:

- izlasīt atsauksmes un pieejamos komentārus;

- izvēlēties jau pārbaudītas interneta platformas;

- atrast iespēju attiecīgo vai līdzīgu kleitas modeli apskatīt klātienē;

- rūpīgi iepazīties ar kleitas materiālu un raksturojumu;

- ievākt vajadzīgo kontaktinformāciju;

- noskaidrot, vai kleitu būs iespējams atgriezt vai apmainīt.

Tomēr, ja bažas nerimstas, viena no iespējām, kā iepazīties ar jaunākajām kāzu kleitu tendencēm un modeļiem, ir noskatīt tos modes šovos!

Iepazīsties ar jaunākajām kolekcijām!

Nupat novembrī kāzu medijs Līgavām.lv aicināja piedalīties vērienīgā kāzu izstādē un šovā, kura laikā piedalījās 50 labākie pakalpojumu sniedzēji Latvijā, tostarp arī kāzu kleitu ražotāji. “Līgavām” rīkotajā kāzu kleitu un vakarkleitu izstādē bija iespējams pielaikot un iegādāties kleitas no labākajiem kāzu saloniem un dizaineriem! Noskaidrojiet, kādi ir šīs sezonas labākie dizaineri, lai varētu droši pasūtīt sev vēlamo kleitu!

Iedvesmojieties no kāzu guru!

Vēlaties plašu sortimentu un kvalitātes zīmi? Līgavām.lv pieejamaskāzu kleitu kolekcijas katrai gaumei. Varbūt jums patiks ekstravagantās kleitas no “Zuhair Murad” vai tādi sezonas favorīti kā Katya Katya Shehurina un Myosotis? Iepazīstaties ar aktuālākajām kāzu kleitu kolekcijām, un atrodiet piemērotāko tieši sev! Jaunajā pavasara un vasaras sezonā ir vērts uzlūkot sekojošu dizaineru kolekcijas:

- Christian Siriano;

- Houghton;

- Sachin & Babi;

- Anne Barge.

Atrodiet to dizaineri, kas atbilst jūsu gaumei un sajūtām par vienu no skaistākajām dienām jūsu dzīvē! Daudziem dizaineriem ir pieejamas savas mājaslapas, kur par kleitu var uzzināt vairāk, taču, ko darīt, ja atrasts modelis, bet nezini, kur meklēt piedāvājumu?

Platformas kāzu kleitas iegādei internetā

Līgavām.lv iedrošina nebaidīties atrast sev kleitu, iedvesmojoties no pārbaudītiem un drošiem interneta avotiem. Piedāvājam vairākas platformas, kurās smelties iedvesmu un atrast savu kāzu kleitu:

- Penny Lane Bridal;

- ASOS;

- Bride2Be;

- White Runaway;

- MINEL.

Izvēle ir jūsu rokās!

Protams, ka ne katrs var atļauties dizainera šūtās kleitas, taču katra sieviete ir gana radoša, lai iedvesmotos un rastu risinājumus savas kleitas kombinācijas izveidei! Līgavām.lv novēl rast drosmi un idejas iegādāties kleitu, kur sirdij tīk – atrodot kleitas internetā, salonā vai šūt pašai – galvenais, lai tajā jūtaties laimīga un pacilāta!

Tavs komentārs par rakstu: