• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Skatītāji kinoteātrīSkatītāji kinoteātrī "Kino Bize". Publicitātes foto: Kino Bize.

«Kino Bize» piedāvā noskatīties festivālos apbalvotas filmas un klasiku

Kinoteātris “Kino Bize” savā mājaslapā piedāvā skatīties pēdējos gados kinofestivālos apbalvotās filmas un kino klasiku. Līdz šim Latvijā izrādītās filmas ir titrētas vai profesionāli dublētas latviešu valodā. Lai iepazītos ar katalogu, pirmā filma skatāma bez maksas.

Kinoteātris “Kino Bize” paralēli ikdienas seansiem kopš 2013. gada ir iegādājies starptautiskos kinofestivālos izrādītas un apbalvotas filmas.Kinoteātra direktors Māris Prombergs skaidro: “”Kino Bize mājas kino” ir autorkino katalogs, ko papildināsim katru nedēļu ar filmām no visas pasaules, kas dažkārt var būt lēnas un ainaviskas, gaļīgi vardarbīgas un absurdas, bet citkārt ar tik melniem jokiem, ka tos grūti sazīmēt. Šīs noteikti ir filmas, kas liek just un līdzpārdzīvot. Ja sekojat un uzticaties “Kino Bize” repertuāram, tad aptuveni varat nojaust, kas jūs sagaida.”

Lai iepazītos ar mājas kino katalogu, pirmā filma skatāma bez maksas. Līdz šim Latvijā izrādītās filmas ir titrētas vai dublētas latviešu valodā. Kino klasika un retāk manītas festivālu filmas būs pieejamas ar angļu subtitriem. Mājas kino piedāvājums tiek papildināts katru nedēļu.

Pašlaik “Kino Bize mājas kino” noskatāmas četras pēdējo gadu skatītāju iecienītas filmas – sociālā satīra “Tikumīga sieviete”, biogrāfiskā krimināldrāma “Eņģelis”, komēdija “Koka paēnā” un bērnu animācijas filma “Gordons un Padija”. Tāpat var izvēlēties starp četriem atzītiem kino klasikas darbiem – “Šokolāde”, “Mazulis”, “Pēdējais metro” un “Dzīvo miroņu nakts”.

Tavs komentārs par rakstu: