• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Nacionālās apvienības politiķi Raivis Dzintars un Jānis DombravaSkatieties uz mūsu lentītēm! Raivis Dzintars un Jānis Dombrava. Foto: LETA

Koalīcija iestudē izrādi, lai ļautu Nacionālajai apvienībai «mazgāties»

Valdošās koalīcijas politiķi neatbalstot nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) politiķa Jāņa Dombravas ierosinājumu atteikties no lēmuma uzņemt Latvijā 776 patvēruma meklētājus.

"Ņemot vērā noziedzības un terora pieaugumu Rietumeiropas valstīs, kuras ir uzņēmušas lielu skaitu imigrantu, Māra Kučinska valdībai ir jārīkojas atbildīgi, atsakoties no Laimdotas Straujumas valdības kļūdaini pieņemtā lēmuma par 776 patvēruma meklētāju uzņemšanu," paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem norādījis Dombrava.

Bez šaubām, Dombravam ir zināms, ka iepriekš vairākas amatpersonas – arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis – ir uzsvērušas, ka "Latvija pildīs doto solījumu uzņemt 776 bēgļus", tāpēc šāda ierosinājuma parādīšanās neizskatās neko nopietnāk, kā mēģinājums lieku reizi "nomazgāties", it kā distancējoties no pašu pieņemta nepopulāra lēmuma.

Zīmīgi, ka šo ierosinājumu ir iesniedzis viens pats deputāts Dombrava nevis Nacionālā apvienība kā koalīcijas partnere. Šādi ir daudz vieglāk manevrēt. 

(Materiālā izmantota LETA informācija)

1 Komentāri


 1. krams
  2017-03-25

  Šie tautas krāpēji ne uz ko citu nav spējīgi! Ja nu vienīgi parādīt savas tizlās, kailās krūtis!

Tavs komentārs par rakstu: