• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
bijušais Latvijas Valsts prezidents sarokojas ar Turcijas prezidentu ErdoganuLatvijas un Turcijas draudzība - tā ir tradīcija. Foto: Valsts prezidenta kanceleja

Latvijas valdība vienprātīgi atbalsta Turciju un uzdāvina tai 4,3 miljonus eiro

Laimdotas Straujumas valdība, kā ierasts, ir uzņēmusies Saeimas funkciju un nolēmusi, ka Latvija iemaksās 4,3 miljonus eiro atbalstam Turcijai bēgļu problēmu risināšanai un atbalstīs Turcijas iestāšanās sarunu sākšanu ar Eiropas Savienību (ES). Šāds lēmums atbilst Edgara Rinkeviča vadītās Ārlietu ministrijas sagatavoto “Latvijas pozīciju” ES-Turcijas samitam.

Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers (Jean-Claude Juncker) bija aicinājis ES dalībvalstis divu gadu laikā kopīgi piešķirt 2,5 miljardus eiro, lai sniegtu Turcijai palīdzību uzturēt tās teritorijā esošos vairāk nekā divus miljonus patvēruma meklētāju. Sākotnēji valdības pārstāvji apgalvoja, ka “par atbalsta summām Turcijai nav runāts un nekādi lēmumi nav pieņemti”, tomēr vēlāk atzinās, ka tā ir bijusi sabiedrības maldināšana.

Galu galā valdošā koalīcija VIENPRĀTĪGI atbalstīja 4,3 miljonu eiro uzdāvināšanu Turcijai bēgļu jautājuma risināšanā, bet iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis skaidroja, ka Latvijai esot jābūt solidārai kopā ar citām ES valstīm, jo “Turcijai ir būtiska loma bēgļu jautājuma risināšanā”.

16 Komentāri


 1. Batons
  2015-11-27

  Erdogans vienkārši ir liela mēroga reketieris. Vispirms uzsūta Eiropai bēgļu vilni, bet tagad iekasē naudu par bēgļu straumes apturēšanu.

 2. lili
  2015-11-27

  .......un tikko viena 4-bērnu māte izdarīja pašnāvību ........TĀDA IR MŪSU LAVIJAS TAUTAS NĀKOTNE !!!!...

 3. Don
  2015-11-28

  Eiropas savieniiba bez Islama valstiim...vai ari ES bez savieniibas.

 4. zilo
  2015-11-28

  Blee kas notiek Latvija cik var Algas ta jau ir mazas un vel uzdavina 4, 3 mljonus dalabi Kas notiek ar śo valsti

 5. It
  2015-11-28

  Kam vara, tad Likumi..... Lai cik gudri tie butu.... Gan jau musu valadibai ir sava Fiska..... Bet varbut kadam ietekmim labi samaksas.....

 6. alla
  2015-11-28

  Labāk bērnu ziemassvētkiem būtu ziedojuši.

 7. Vacijas iedzivotajs
  2015-11-28

  Baigi zel ka mes ta daram. Turki ne tikai atbalsta Siriesus, bet vel paspejusi piekakat visu Vaciju kur dzivoju. Tauta palasiet vesturi - turki ir nezeligi slepkavas un izvarotaji - bet pirmamakartam nodeveji... Ne velti polijas inmperija 800 Gadus vinus suta un tureja ciet celu uzeiropu.... Nu mes apgalvojam ka vini baigie draugi

 8. dumis
  2015-11-28

  Armijas preces, piedāvā ,,Patrioti,,. Izskatīju un neko noderīgu neatradu. Piedāvā it kā visu ko bet patiesībā neko. Domāju atradīšu labu balsta ložmetēju, kādu 25mm katram gadījumam, nav. Pamazām ir jāsāk veidot aizsardzība jo kad sanāks klaidoņi tad var būt jau par vēlu. Bet tā būšu jau gatavs uzņemšanai.

 9. peždz
  2015-11-28

  idioti

Tavs komentārs par rakstu: