• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Hieronīma Bosha (vai viņa epigoņa) darba "Kristus nokāpšana ellē" fragments.Hieronīms Boshs (Hieronymus Bosh, 1450-1516) darba "Kristus nokāpšana ellē" (eļļa, koks) fragments.

Korektīvas un papildinājumi ložas «Lucifers» direktīvās tās Latvijas filiālei un līdzšinējā darba (2018-2019) vērtējums

2019. gada rudens. Izvērtējot ložas protektorāta “Latvija” valdošās koalīcijas darbību kopš 2018. gada 18. novembrī jeb protektorāta nosacītajā 100. jubilejā saņemtās direktīvas, esam tam visam snieguši šādu vērtējumu.  

 1. Politikā. Visumā esam apmierināti ar koalīcijas piekopto politiku, kuras rezultātā pamatnācijas emigrācija turpinās. Mūsu ieteikums gan šajā jautājumā ir nepārcensties, jo apkalpojošais personāls arī mums  būs nepieciešams (sk. pašvaldību reformas mērķus). Arī starpnacionālajos jautājumos, kuru risināšanā jūsu politiķi pamanās iztērēt (caur Sabiedrības integrācijas fondu, SIF) miljoniem eiro, būtiski uzlabojumi nav pamanāmi. Tas ir atzīstami: mūs patīkami pārsteidz šā darba efektivitāte. Ar nepacietību gaidām mūsu piedāvāto, bet jūsu veiksmīgi izstrādāto pašvaldību reformu. Šis jautājums ir īpaši svarīgs, jo nepieciešamība pārcelties uz jūsu valsti var rasties jebkurā brīdī. Savā starpā mēs esam sadalījuši Latvijas teritoriju, tāpēc veikt korekcijas 35 eventuāli autonomo apgabalu plānā nav pieļaujams! Apsveicam ar jaunā Valsts prezidenta ievēlēšanu. Sevišķi augstu vērtējam jūsu propagandistu darbu. Mūs priecē, ka neviens žurnālists nav pajautājis, vai Levita k-gs ir atteicies no savas Vācijas pilsonības. Tas ir svarīgi, raugoties nākotnē, kad abiem jūsu prezidentiem-dubultpilsoņiem drošības apsvērumu dēļ būs jāpamet valsts. Detalizētāku šā jautājuma izklāstu saņemsiet nākamajās instrukcijās.
 2. Veselības aizsardzībā. Esam apmierināti ar jūsu paveikto, kas attiecas uz mums nevajadzīgā kontingenta samazināšanu. Jūsu jaunuzbūvēto ārstniecības iestāžu skaits šobrīd ir vairāk nekā pietiekams mūsu iespējamajām vajadzībām. Maksātnespējīgās iedzīvotāju daļas izmantoto medikamentu cenām jāturpina augt. Jāturpina budžeta līdzekļu novirzīšana tādiem virtuāliem projektiem kā „e-veselība 2”, „e-veselība 3”, „Latviešu nācijas DNS vieta modernajā pasaulē”, u.c. Apsveicama ir pieredzējušās un talantīgās A.Čakšas atgriešanās jūsu rindās. Sevišķas uzslavas vērts ir viņas teiktais par kopīgām vērtībām ar mūsu vasaļpartiju „Vienotība”.
 3. Izglītībā. Esam tikai daļēji apmierināti ar izglītības reformas gaitu. Jūsu skolās nepietiekami ir paveikts homoseksuālisma propagandas jautājumos. Uzskatām, ka Izglītības un zinātnes ministrijā jāizveido speciāla darba grupa, kas sagatavotu metodiskos materiālus, balstoties uz mūsu protekcijā esošo Skandināvijas valstu pieredzi. Neko neesam dzirdējuši par to, ka 2020. gadā  tiktu plānots skolnieku praids, kurā obligāti tiktu iesasitīti arī viņu vecāki. Šajā kontekstā par paraugu uzskatāms R.Putņa kunga organizētais nepilngadīgo pikets pie jūsu Saeimas ar plakātiem „Nost ar reliģiju” un „Sekss no 7 gadu vecuma”. Jebkurā gadījumā tālredzīga ir Jūsu iniciatīva liegt sākumskolniekiem brīvpusdienas ar mērķi veicināt viņos prasmes, saistītas ar kredīta kalkulatora apgūšanu.
 4. Finansēs. Esam ļoti apmierināti ar jūsu paveikto. Šī mums ir īpaši svarīga nozare. Atbalstām nepareizo īpašnieku naudas iesaldēšanu ABLV un citās bankās. Sevišķi mūs iepriecina I.Znotiņas kundzes vadītā Finanšu izlūkošanas dienesta (FID) sasniegumi. Lihtenšteinā un Luksemburgā tas nebūtu iespējams, tāpēc turpiniet rādīt piemēru pārējai pasaulei. Informāciju par šīs naudas galīgās nacionalizācijas vispiemērotāko brīdi, kā arī konta numurus, saņemsiet atsevišķā instrukcijā.
 5. Ekonomikā. Mūsuprāt, ir straujāk jāceļ Nekustamā īpašuma un visa veida akcīzes nodokļi, kā arī enerģijas tarifi. Pilsoņu zināšanai šie soļi jāpamato ar nepieciešamību saudzēt dabu. Mazāk patērēsiet, mazāk piesārņosiet! Tam būtu jābūt jūsu mērķim ceļā uz viszaļāko valsti pasaulē. Šajā sakarā vajadzētu paplašināt ekoloģiski tīro azartspēļu biznesu ar devīzi – veiksme izvēlas Izredzētos! Šajā sakarā būtu izvēršama īpaša kampaņa, iesaistot ievērojamo mākslas mecenātu J.Zuzāna kungu.
 6. Valsts aizsardzībā. Esam sagatavojuši jums jauno piegāžu sortimentu un grafiku pagaidām 500 miljonu eiro vērtībā. Lai Jūs nemulsina tehnikas un aprīkojuma izlaiduma gads, uzreiz gribam atrunāt, ka tajā laikā cilvēki pret darbu izturējās daudz atbildīgāk nekā šodien. Esiet  droši, ka mūsu labākie eksperti ir atlasījuši jūsu klimatiskajiem apstākļiem vispiemērotāko tehniku, līdzīgi kā gadījumā ar Austrijas haubicēm un Lielbritānijas bruņutransportieriem, kas daļēji Jums jau ir piegādāti. Lai nodrošinātu šīs tehnikas apkopi, iesakām visā valsts teritorijā uzbūvēt MTS (motoru un traktoru stacijas pēc analoģijas ar PSRS), iespēju robežās tās integrējot zemnieku saimniecībās. Tur varētu uzglabāt arī uz vietas saražotu munīciju.
 7. Valsts pārvaldē. Esam apmierināti ar jūsu pašreizējo, ļoti interesanto valdības sastāvu. Sevišķi interesanti ir vērot Ministru kabinetu kurā radoši sadzīvo ultraliberālisma un neoboļševisma paradigmas. Jūsu retoriku un savstarpējās cīņas raksturo apbrīnojama intelekta un emociju kvintesence. Veiksmīgi esat izmantojuši mūsu ieteikumu, izmantojot pielaides valsts noslēpumam neizsniegšanu vai neizsniegšanas draudus, nepielaist izpildvaras tuvumā 13. Saeimā ievēlētās, bet mums nevēlamās personas.

P.S.  Nākamās instrukcijas saņemsiet 2020. gada martā.

Lai Lucifers Jūs svētī! –

Gabriels Apfelbaums, Ložas Lucifers pilnvarotais pārstāvis

Piektdiena, 13. septembris.

1 Komentāri


 1. Jānis
  2019-09-16

  Spīdoši laba publikācija. Parād kuriem laiks ir pagājis kā cilvēces atkritumiem.

Tavs komentārs par rakstu: