• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Jurijs Perevoščkovs, Ilze Viņķele un Krišjānis Kariņš.Cilvēki, kuri sabiedrības labumam spīdzina koronavīrusu virsvadoni (no kreisās): Jurijs Perevoščkovs, Ilze Viņķele un Krišjānis Kariņš. Foto no atklātiem avotiem internetā

Koronavīrus, tavas dienas skaitītas! Kovids pakļaujas Latvijas politiskajai realitātei

Krišjāņa Artura Kariņa, Ilzes Viņķeles un Jurija Perevoščikova vadītās koalīcijas brašum brašā valdība ir vienojusies ar jauno koronavīrusu par to, ka pēdējais saīsina savas inkubācijas laiku. Tāpēc valdība par lielu prieku saviem padotajiem ziņo, ka no ārzemēm ieceļojušajiem indvīdiem pašizolācijas termiņš tiek saīsināts līdz 10 dienām.

Dzintars Zaļūksnis

Kāds prieks! Veselības ministre Viņķele informē, ka cilvēkam, kas bijis ceļojumā ārpus Latvijas, atgriežoties mājās, būtu jāievēro desmit – nevis 14 – dienu pašizolācija.

Tiesa, jaunā koronavīrusa virsvadonis acīmredzot nav bijis ar mieru to atcelt visiem homo sapiens sugas īpatņiem: 14 dienu it kā pašizolācija tiek saglabāta tiem, kas esot bijuši kontaktā ar šaušalīgās sērgas “Covid-19” slimniekiem. Tāpat kā līdz šim, par slimnieku tiek uzskatīts arī tāds kovidpozitīvais cilvēciņš, kuram nav itin nekādu simptomu, bet tests ir uzrādījis koronavīrusa klātbūtni organismā. Vārdu sakot, tādam fruktam mājas aresta termiņš tiek pagarināts par 40%, jo pats vainīgs, ka viņa organismā mītošie kroņavīrusi nav spējuši testēšanas laikā pietiekami labi nolīst ķermeņa pažobelēs.

Tāpat 14 dienu pašizolācijas prasība vispārējā gadījumā arī turpmāk attieksies uz personām, kuras nepatīk koronavīrusa vadoņiem, tāpēc ka ir nodarbinātas ārstniecības iestādēs, sociālās aprūpes institūcijās un izglītības iestādēs un kuras ir tiešā kontaktā ar citiem cilvēkiem, piemēram, “ārsti, kuri sniedz palīdzību pacientam, vai skolotāji, kuri strādā ar bērniem”.

Bet pēc stingrākas sarunas (droši avoti atklāj, ka Viņķele to panākusi, diezgan uzmācīgi kutinot koronavīrusu virsvadoņa taustekļus), kovids ir padevies un pieļāvis izņēmumu – ja šie  cilvēki astotajā dienā (kāpēc astotajā, nevis septītajā vai devītajā, skaidrots netiek, bet ir aizdomas, ka politiski pastulbie koronavīrusi vispār ne īpaši māk skaitīt) pēc attiecīgās valsts pamešanas varēs veikt “Covid-19” testu. Ja tests būs negatīvs, tad personas 11. dienā pēc attiecīgās valsts pamešanas varēs atgriezties darbā klātienē. Ja persona nevēlēsies testu veikt, tad pašizolācijas ilgums joprojām būs 14 dienas.

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Perevoščikovs apstiprina, ka viņš bijis klāt ministres un koronavīrusu vadoņa sarunā un apliecina, ka ieceļotājiem no ārvalstīm var piemērot desmit dienu pašizolācijas prasību. “Koronavīruss pamazām kļūst pielaidīgāks,” atzīst Perevoščikovs, “un sāk pakļauties Latvijas politiskajai realitātei!”

Nu, ko, jātur īkšķis, lai koronavīrusa virsvadonis drīz būtu tā nomocīts, ka atļaus mūsu varoņiem pieņemt politisku lēmumu par pandēmijas izbeigšanu vienā atsevišķā mazā, bet aplam lepnā valstī. Veiksmīgi izliekoties, ka kovidpanikai ir sakars ar medicīnu un virusoloģiju, mēs jau sen esam to pelnījuši. 

3 Komentāri


 1. jana
  2020-09-16

  Trīs SĀTANIkurus vada geitsa un PVO apmaksātie tautas iznīcināšanas rīkojumi, jo VM pātskaitija ( bija presē rakstīt ) miljonus vakcīnas izgatavošanai! a ko mēs sagaidām???????

 2. Skolnieciņš
  2020-10-02

  Piekārsim pie durvīm kadiķa zariņu, lai Kovids (Covid-19) netiktu mūsu mājās un prātos. Iedegsim zaļu svecīti, lai mājās ienestu Dabas Mātes svētību. Lūgsim Dabas Māti, lai viņa mūs pasargā no Kovida (Covid-19). Ar stipru un nelokāmu skaudību, Skolnieciņš [Latvju Skaudības Dievs] #Skolnieciņš #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #SkaudībasDievs

 3. Skolnieciņš
  2020-10-02

  Lūgsim Dabas Māti, lai latvju zemīti piepilda Dabas Mātes svētība! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons padzen Kovidu (Covid-19) prom no mūsu zemītes! Lūgsim Veļu Māti, lai mums būtu dots garš mūžs! Ar baltu skaudību, Skolnieciņš [Latvju Skaudības Dievs] #SkaudībasDievs #Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)

Tavs komentārs par rakstu: