• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
E-talonu pirkšanas automātsTiem, kas līdz šim vizinājās par velti, jāsāk izmantot šos automātus. Foto no: riga.lv

Kovids «apēdis» Rīgas sabiedriskā transporta atlaides

Laikā no 21. oktobra, līdz 15. novembrim (?), kamēr ir spēkā valdības izdomātie pastiprinātie drošības noteikumi, Rīgas dome ir atcēlusi sabiedriskajā transportā visas pašvaldības piešķirtās atlaides braukšanas biļešu iegādei visām pasažieru kategorijām, informē pašvaldības SIA “Rīgas satiksme”. 

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

“Rīgas satiksme” atlaides atcels automātiski un mierina, ka pasažieri varēs izmantot jau esošos e-talonus, rīdzinieka kartes, skolēna ekartes, personalizētos un nepersonalizētos e-talonus, tajos ielādējot biļetes par pilnu cenu.

Kā jau pēdējā pusotra gada laikā pieņemts, “Rīgas satiksme” aicina apdomāt ikviena brauciena nepieciešamību un izmantot sabiedrisko transportu tikai gadījumos, ja nav citas alternatīvas. “Lai mazinātu vīrusa “Covid-19” izplatīšanos”, uzņēmums aicina iedzīvotājus palikt mājās.

Atceltas tiek tikai Rīgas domes piešķirtās atlaides. Pasažieri, kuri saņem valsts piešķirto atlaidi – cilvēki ar I vai II invaliditātes grupu, jaunieši līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti un cilvēks, kas pavada I grupas invalīdu vai jaunieti ar invaliditāti, neatkarīgi no tā, vai ir vakcinētas vai nav, varēs turpināt sabiedrisko transportu izmantot kā līdz šim.

Pasažieriem, kuri norēķiniem sabiedriskajā transportā izmanto biļetes par pilnu cenu, jaunā kārtība nekādas izmaiņas neievieš. Minētie pasažieri braucieniem tāpat, kā līdz šim, varēs izmantot gan braucienu biļetes, gan stundas biļetes, gan arī mēnešbiļetes.

Tavs komentārs par rakstu: