• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Atis Zakatistovs un Artuss KaimiņšPulciņā "KPV LV" vienīgā jēga ir cīņai par to, kā sadalīt budžeta finansējumu. Kurš to darīs – Atis Zakatistovs (pa kreisi), Artuss Kaimiņš vai klāt neesošais Toms Andersons – tā ir šī pulciņa iekšējā lieta. Foto no: XTV

«KPV LV» atkal «iešāvusi sev kājā»

Varētu to ignorēt – nu, sīkums, mironis savos miroņa krampjos ņēmis un iešāvis sev kājā, kuram no tā sliktāk? Taču valdošajā koalīcijā ietilpstošās partijas “KPV LV” izdarības parāda, cik absurda patiesībā ir politikāņu slavinātā partiju finansēšana no valsts budžeta. Nodokļu maksātāji tādus dīvainu veidojumu kā “KPV LV” mākslīgi uzturēs pie dzīvības vismaz līdz nākamajām vēlēšanām.  

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

Cik nodokļu naudas apēdīs šie politiķīši, kuri jau sen nav ne plika graša vērti? Gadā šis [pat ne pionieru, bet oktobrēnu] pulciņš saņem 643 369 eiro (skat., piemēram, šeit). Tātad līdz nākamā gada rudenim oktobrēniem kontā ienāks ap miljons eiro. Laba samaksa par savstarpējo kašķēšanos!

Neticu, ka šī nauda apturēs “KPV LV” tālāko degradāciju un spēs paildzināt šā dīvainā pulciņa eksitenci uz vēl vienu vēlēšanu ciklu. Kaut gan – Latvijas politiskajā balagānā mēdz notikt arī neticamas lietas.

Bet atgriežamies pie jautājums par šaušanu kājā. Kas ar to domāts? Nule bagātie bēdubrāļi iz “KPV LV” politpulciņa ievēlēja sev jaunu valdi. Un šī jaunā valde ir aicinājusi “KPV LV” Saeimas frakciju… atsaukt parakstu zem koalīcijas līguma un 48 stundu laikā par to informēt Ministru prezidentu. Īsi sakot, jaunā valde ir oficiāli pieprasījusi veikt savas partijas politisko harikiri: pēc izstāšanās no koalīcijas šīs pulciņš zaudēs pēdējo eksistences jēgu.

Ļoti iespējams, ka šāds risinājums būtu godīgākais pret nodokļu maksātājiem un pat saviem kādreizējiem vēlētājiem. Sak, ko padarīsi, mēs tādi esam!

Tomēr “KPV LV” Saeimas frakcija nesteidz pildīt savas valdes aicinājumu un sola lēmumu pieņemt “rīt”, t.i., 27. janvārī, kas nekādi neatbilst valdes noteiktajām “48 stundām”. Valdes loceklis Toms Andersons uzskata, ka frakcijai ir tiesības pieņemt jebkādu lēmumu, tomēr, ja tā neatsauks parakstu, līdz ar to atzīs, ka atsakās pildīt partijas programmu. Bet būtībā – kāda tam nozīme? Nu, nepilda frakcija “KPV LV” programmu – un kas par to? Hei, atsaucieties tie, kas vispār zina, kādas ir “KPV LV” prioritātes!

“KPV LV” valde kā no lidojošās siles izkritusi: tās paziņojumā teikts, ka koalīcijas līgums, raugiet, neļauj Saeimas deputātiem “balsot saskaņā ar sirdsapziņu, būt objektīvi kritiskiem pret valdības darbu un vērtēt atsevišķu ministru darbu”.

Startējot 13. Saeimas vēlēšanās, “KPV LV” cita starpā apsolīja padarīt galu koalīcijas līgumiem un padomei. Ā, neizdevās! Nu un? Tik un tā Saeima praktiski visu savu varu ir atdevusi valdībai, tāpēc kāda vairs nozīme, kam pieder vara Latvijā – koalīcijai kā valdības piedēklim vai valdībai kā koalīcijas piedēkilm? Gan šur, gan tur šiverē vieni un tie paši cilvēciņi.

Tavs komentārs par rakstu: