• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Krastu mačs Daugavas krastmalā.Krastu mačs Daugavas krastmalā. Foto: sportacentrs.com

Krastu mačā spēlēs Armanda Krauliņa piemiņai

Daugavas labā un kreisā krasta komandas 20. un 21. augustā Rīgā tiksies tradicionālajā 24 stundu basketbola Krastu mačā, un viena spēle būs veltīta šovasar mūžībā aizgājušajam trenerim Armandam Krauliņam (1932-2022), pulcējot spēlētājus, kuri spēlējuši viņa vadībā.

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus   

Dažādos laikos Krauliņa trenētie spēlētāji šajā mačā tiksies svētdien, 21. augusta pēcpusdienā.  

Izlozē noskaidrotas Krastu mača komandas, kuras dosies laukumā pie Kongresu nama. Izlozēja 26 komandas, kas pārstāvēs Labo un Kreiso krastu. Mača uzvarētāju ierasti noteiks visu spēļu summā, bet komandu 24 stundās gūtos punktus dubultos un šādu summu eiro mača atbalstītāji ziedos Ukrainas cilvēku atbalstam.

Pirmajā spēlē ierasti tiksies “VEF Rīga” un “Ghetto Family” komandas. Būs arī aktrišu spēle, mūziķu un aktieru duelis, kā arī politiķu spēle mača noslēgumā. Tradicionāli noteiks labākos trīspunktu metējus, būs arī atsevišķs metienu konkurss. 

Krastu maču atklās patriotisks uzvedums, kurā piedalīsies Daumants Kalniņš, Katrīna Gupalo un Ints Teterovskis ar kori “Balsis”. Pasākumā būs dzirdams arī Gustavo, grupa “Sigma”, repa apvienība “Banda Banda”, Grēta Grantiņa, kā arī Fiņķis un “PRAGAII”.

Pēc 12 Krastu mača sezonām ar rezultātu 7-5 vadībā ir Daugavas labais krasts.

Tavs komentārs par rakstu: