• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Krievijas tanki Kaļiņingradas apgabala pisētāKrievijas armija Kaļiņingradā. Foto: Igor Zarembo/RIA Novosti

Krievijas armija gatavos triecienu NATO infrastruktūrai Baltijā

Krievijas pastāvīgais pārstāvis Ziemeļatlantijas līguma organizācijā (North Atlantic Treaty Organization, NATO) Aleksandrs Gruško (Александр Грушко) ir paziņojis, ka, atbildot uz pieaugošo NATO klātbūtni Eiropā un pirmām kārtām Austrumeiropā, Krievija veic “atbilstošus militārus pasākumus”.

Gruško norāda, ka “ASV turpina palielināt savu militāro klātbūtni Eiropā ar uzsvaru uz austrumu flangu”, un Krievijas atbilde būšot “asimetriska un efektīva”.

Krievijai visbīstamākais virziens no NATO puses esot Baltijas valstis, kā arī Kaļiņingradas eksklāvs, tāpēc savus “atbildes pasākumus” Krievija koncentrēšot tieši šeit, un šie “pasākumi būs satriecoši”, uzskata Sabiedriski politisko pētījumu centra (Центр общественно-политических исследований) direktors Vladimirs Jevsejevs (Владимир Евсеев).

Krievija izskata iespēju šajā virzienā izveidot uzbrukuma potenciālu, kas nodrošinās “tur izvietotās NATO infrastruktūras pilnīgu un ātru iznīcināšanu”. Baltijas virzienā Krievija varētu izvietot pirmā trieciena spēkus – piemēram, motorizēto kājinieku un gaisa desanta vienības, kuras, kā uzskata Jevsejevs, “sasitīs lupatās” NATO infrastruktūru Baltijas valstīs, neļaujot aliansei pārcelt karadarbību uz Krievijas teritoriju.   

5 Komentāri


  1. ropčiks
    2016-04-02

    jāgatavojas karam

  2. wilnis44
    2016-04-02

    NATO , vācies ārā no Latvijas ! Melnais mērkaķi, Obanana, kas tev te ir pazudis, tūkstošiem kilometrus no tavas Rodjinas ?

  3. VO
    2016-04-02

    NATO sūta mūsu drošībai 150 čurātājus...un rīko Baltijā manevrus...no kuriem krievi aiz pārbīļa nevar gulēt pa naktīm...ha..ha..un vēl NATO iznīcinātāji braši ceļas gaisā,kad mūsu robežu tuvumā(par tuvumu var uzskatīt arī simts km-us)parādās kāds 30 gadus vecs helikopteris vai veca lidmašīna un priekš auniem visas mūsu avīzes sāk kladzināt...cik tas ir bīstami un nekaunīgi...un cik labi,ka esam NATO,kas spēj tik "zibenīgi" reaģēt...tas nekas,ka tas viss notiek neitrālā zonā un gandrīz vienmēr šie lidojumi ir saskaņoti ar NATO...nu bet priekš bauru tautas,jau var paspēlēt teātri...lai tik maksā...un Vējonis uzreiz sāk stāstīt,ka vajag naudu priekš armijas,jo redz citās valstīs armijai dod vairāk līdzekļus...kaut gan labi zina,ka pietiks ar vienu Pleskavas gaisa desanta divīziju lai divu stundu laikā visi ASV čurātāji ar visām savām bāzēm izlidotu ne tikai no Latvijas,bet no visas Baltijas...Pasaku priekšā NATO

  4. VO
    2016-04-02

    Pasaku priekšā NATO stulbeņiem...nekādā Latvijā krievi nebruks...nu protams ja nesāksiet te slepkavot krievus...viņiem te tāpat vis gandrīz nopirkts...bet ja NATO turpinās atbalstīt ASV viņas centienos grābstīties gar Krievijas robežām un pierobežu apgabalos rīkot krāsainās revolūcijas...vienu dienu pacietība Putinam izbeigsies un visai Eiropai,kur atrodas ASV bāzes tiks koncentrēti un ļoti precīzi uzbliezt..un uzreiz kā ar burvja mājienu Eiropas politika attiecībā uz Krieviju kļūs ļoti pragmatiska un lietišķa...un izbeigsies tā bezkaunīgā,plānprātīgā un divkosīgā irsana Latvijā..

  5. Andža
    2016-04-03

    Pisu es to melno mērkaķi. Visiem cirvjiem cirvis... Tur kur parādās melnās mērkaķis tur pēc tam notiek karš. Mērkaķi visi resursi ir izbeigusies, tad tagad tos meklē citas valstis... Jautājums, Intra santīmi kura gada tā bilde ir taisīta? :)

Tavs komentārs par rakstu: