• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Znaroks un Žamnovs kā galvenais treneris un palīgsŽamnovs (stāv pa labi) ir bijis Znaroka palīgs, bet nekad ne galvenais treneris. Foto: Юрий Кузьмин/khl.ru

Krievijas hokeja federācija «uzmet» Znaroku

Apstiprinājusi Oļegu Znaroku par Krievijas hokeja valstsvienības galveno treneri 2022. gada Pekinas olimpiskajās spēlēs (šeit), Krievijas hokeja federācija (FHR, Федерация хоккея России) trīs dienas vēlāk ir pārdomājusi un viņa vietā iecēlusi Alekseju Žamnovu (Алексей Жамнов), ziņo championat.com.      

InfoTOP.lv, izmantojot ārvalstu un Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

FHR 27. septembrī sasauktās ekspertu padomes sēdē, kurā piedalījās FHR prezidents Vladislavs Tretjaks (Владислав Третьяк), Boriss Mihailovs (Борис Михайлов), Valērijs Kamenskis (Валерий Каменский), Pāvels Burē (Павел Буре) un pats Žamnovs, “pēc ilgām diskusijām ar balsu vairākumu padome ieteica iecelt par Krievijas izlases galveno treneri Žamnovu”.

“Mēs ceram uz ilgtermiņa sadarbību ar Žamnovu, mums ir svarīgi domāt vairākus ciklus uz priekšu,” lēmumu komentē Tretjaks. “Viņš zina, kā veidot attiecības ar dažādām hokejistu paaudzēm, ir labs stratēģis, motivētājs un psihologs. Lēmumu ieteikt FHR slēgt līgumu ar Žamnovu izlases galvenā trenera amatā jo īpaši noteica Nacionālās hokeja līgas [National Hockey League, NHL] hokejistu dalība Pekinas olimpiskajās spēlēs.” Pēdējais fakts gan vēl nav simtprocentīgi drošs.

“Oļegs Znaroks un Valērijs Bragins (Валерий Брагин) pievienosies komandas treneru štābam kā konsultanti. Mēs pateicamies viņiem par piekrišanu strādāt šajā amatā. Šie pieredzējušie profesionāļi palīdzēs mūsu komandai, gatavojoties un piedaloties olimpiskajās spēlēs," piebilda Tretjaks. Jāpiebilst, ka Žamnovs vēl nekad savā karjerā nav bijis galvenā trenera amatā.

Tavs komentārs par rakstu: