• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Oļegs Znaroks un Harija Vītoliņa atspulgsOļegs Znaroks un viņa "ilggadīgā ēna" Harijs Vītoliņš šoreiz vadīs katrs savu izlasi. Foto: championat.com

Krievijas hokeja izlasi Pekinas Olimpiādē vadīs Znaroks, viņam palīdzēs arī Zubovs

Oļegs Znaroks ir apstiprināts par Krievijas hokeja valstsvienības galveno treneri 2022. gada Hekinas olimpiskajās spēlēs, atsaucoties uz Krievijas hokeja federācijas (Федерация хоккея России) prezidentu Vladislavu Tretjaku (Владислав Третьяк), ziņo informācijas aģentūra TACC.      

InfoTOP.lv, izmantojot ārvalstu plašsaziņas līdzekļu materiālus

Znaroka vadītajā komandā trenera palīga loma atvēlēta Rīgas “Dinamo” pašreizējam galvenajam trenerim Sergejam Zubovam (Сергей Зубов), kurš pārraudzīs aizsardzības līniju, bet bijušais olimpiskās izlases galvenais treneris Valērijs Bragins (Валерий Брагин) būs Znaroka konsultants.

Līgums ar Znaroku noslēgts uz vienu gadu. “Viņš [Znaroks] ir autoritāte NHL [National Hockey League. Ceram, ka viņš saliedēs komandu. Viņam ir harisma, viņš ir uzvarētājs,” skaidro Tretjaks.

Krievijai noteikto sankciju dēļ Krievijas sportisti Pekinā nepārstāvēs savu valsti, bet nacionālo olimpisko komiteju (Олимпийский комитет России).

Krievijas olimpieši Znaroka un Harija Vītoliņa vadībā uzvarēja Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu hokeja turnīrā 2018. gadā. Vītoliņš olimpiskajā Pekinā būs Latvijas valstsvienības galvenais treneris. 

Tavs komentārs par rakstu: