• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Ģenerālis Andrejs KartapolovsĢenerālpulkvedis Andrejs Kartapolovs vēl ar ģenerālleitnanta uzplečiem. Foto: Krievijas Aizsardzības ministrija

Krievijas Rietumu kara apgabals saņems četrus kuģus ar «Kalibriem»

Krievijas Rietumu kara apgabals (Западный военный округ) šogad saņems vairāk nekā 2000 bruņojuma un militārās tehnikas vienību, tostarp četrus jaunākos karakuģus ar spārnotajām raķetēm “Kalibr” (Калибр, NATO kodifikācijā: SS-N-27 Sizzler), paziņojis šā kara apgabala pavēlnieks ģenerālpulkvedis Andrejs Kartapolovs (Андрей Картаполов).

“Mēs arī šogad turpināsim saņemt vismodernākās lidmašīnas Su-30SM (Су-30СМ, NATO kodifikācijā: Flanker-C) un Su-35 (Су-35, NATO kodifikācijā: Flanker-Е+), lai tām apbruņotu gaisa karaspēka un pretgaisa aizsardzības 6. armijas aviācijas daļas, Baltijas flote saņems četrus jaunus mazos raķešnesējus kuģus, kuriem bruņojumā ir raķetes “Kalibr”, tādejādi kardināli paaugstinot flotes kaujasspējas, kā arī citas bruņojuma un tehnikas vienības,” precizēja Kartapolovs. Ģenerālis uzsvēra, ka līdz ar to kara apgabala bruņojumā vismodernāko vienību īpatsvars palielināsies par 4,5%.

Pavēlnieks paziņoja, ka Rietumu kara apgabals ar bruņojumu un kara tehniku ir nokomplektēts par 99,9%, turklāt darba kārtībā esot 98%. Savukārt personālsastāvs ir nokomplektēts par 80%, tomēr “visas kaujas apakšvienības ar personālsastāvu ir nokomplektētas par 95%,” apgalvo Kartapolovs.  

Tavs komentārs par rakstu: