• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Ministru kabineta sēdeLidojošā šķīvīša "Valdība" ekipāža smaga darba brīdī bez skafandriem. Pults galā vidū - pats komandors Māris Kučinskis. Foto: Valsts kanceleja

Kučinskis apmierināts ar sava «lidojošā šķīvīša» ekipāžu un grib lidot tālāk

Koalīcijas Visuma centrā izvietotās Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) galaktikas iedzimtais, Ministru prezidents Māris Kučinskis arī nākamajā starpzvaigžņu ceļojumā labprāt dotos kopā ar pašreizējo ekipāžu, žurnālistiem ir atzinis pats komandors Kučinskis.

Dzintars Zaļūksnis

Jau divus gadus Kučinska vadītais lidojošais šķīvītis vārdā “Valdība” ar 14 cilvēkiem uz borta –  viņu pašu, ekonomikas ministru Arvilu Ašeradenu (planēta Vienotība ar satelītiem), aizsardzības ministru Raimondu Bergmani (ZZS), ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču (Vienotība), finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu (ZZS), iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski (Vienotība), izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski (Vienotība), kultūras ministri Daci Melbārdi (asteroīdu grupa “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK), labklājības ministru Jāni Reiru (Vienotība), satiksmes ministru Uldi Auguli (ZZS), veselības ministri Andu Čakšu (ZZS), tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču (VL-TB/LNNK), vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Kasparu Gerhardu (VL-TB/LNNK) un zemkopības ministru Jāni Dūklavu (ZZS) – riņķo stabilā orbītā virs pundurplanētas “Latvija”, laiku pa laikam aplaimojot aborigēnu neaptēsto civilizāciju ar verbālu nolaišanos no saviem augstumiem. Tiesa, pēdējā laikā šī nolaišanās gadās arvien retāk, un nupat Kučinska komanda nospraudusi tik nereālu maršrutu, ka speciālisti bažījas: sasniedzis trešo kosmisko ātrumu, komandora Kučinska vadītais lidparāts var atstāt Latvijas gravitācijas lauku un aiztraukties Marsa virzienā.

Tomēr Kučinskis saglabā uzticību saviem bezmērķīgajiem mēķiem un apliecina: ja viņam būtu iespēja vadīt “Valdību” arī pēc perturbācijām melnajā caurumā Nr. 13 “Saeima”, viņš saglabātu uzticību visai Marsa kolonizatoru koalīcijai, un pēc tam kaut zāle lai neaug!

Kučinskis uzsver, ka viņa vadītā šķīvīša apļveida kustību “raksturo komandas darbs” un garum garas, praktiski nepārtrauktas sarunas ar paša uzticamo ekipāžu par to, ka beidzot vajadzētu kaut ko darīt ne tikai Marsa labā, bet arī lai aborigēni neapvainojas. Pagaidām šķīvīša ekipāža iezemiešiem piedāvā tādas lieliskas lietas, kā “oligarhu sarunas trubā”, “čekas maisi, tūtas un tarbas”, kā arī spēli “kādā valodā gribu, tādā jūs runāsiet!”   

“Valdībai” visumā esot aprēķināta tāda trajektorija, lai tā vēl kādu mūžību varētu griezties riņķī un apkārt, nenokrītot no orbītas un saglabājot “sabalansētu 5% iekšzemes kopprodukta (IKP) pieaugumu ik gadu vidējā termiņā”, Latvijas ekonomisko muldētspēju balstot uz “tehnoloģiskiem faktoriem, ražošanas efektivitāti un inovācijām”.

Tautsaimniecība sekmīgi attīstoties nospraustajā virzienā pie kājas, un uzdevums esot nekad neapstāties mūžīgajā riņķojumā, bet turpināt iesākto kursu aplinkus uz Marsu, lai kādreiz pēc nieka pārsimt gaismas gadiem pundurplanētas “Latvija” iedzīvotājiem nodrošinātu “stabilu dzīves kvalitātes pieaugumu” un viņi spētu dzīvo bez skafandriem. Protams, ja līdz tam brīdim kāds vēl būs palicis,– kaut gan tam, kā paši saprotat, Marsa acīs nav izšķirošas nozīmes.

(Materiālā izmantota LETA informācija)

1 Komentāri


 1. Lauku vecis
  2018-02-12

  Šorīt pa TV 24 pierādījās , kā RĪGAS VOROĶILAS GRIB NOKAUT ZZS! Lauku ļaudis, nepadosimies, jo šie rīgas naudas RIJĒJIEM JĀPIEGRIEŽ SKRŪVES. ZZS jāuzvar!

Tavs komentārs par rakstu: