• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
"SPAR" veikals Īsu brīdi "SPAR" Latvijā jau ir pazibējis. Publicitātes foto: SPAR

Latvijā atgriežas veikalu tīkls «SPAR»

Vasarā Latvijā darbu plāno atsākt starptautiskais mazumtirdzniecības veikalu tīkls “SPAR”, kurš divtūkstošo gadu sākumā Rīgā bija atvēris dažus veikalus, taču ātri zaudēja konkurences cīņā. Kompānijas pārstāvji norāda, ka veikalu tīkls “SPAR” Latvijā veidos sadarbību ar mazumtirdzniecībā jau strādājošiem uzņēmējiem. 

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

“Patlaban esam sarunu procesā ar vairākiem nozarē jau strādājošiem mazumtirgotājiem, kas ir ieinteresēti darboties “SPAR” tīklā,” stāsta “SPAR Latvija” valdes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers, kurš iepriekš vadīja gan mazumtirgotāju SIA “Maxima Latvija”, gan arī bija “Putnu fabrikas “Ķekava”” valdes priekšsēdētājs.

Veikalu koncepcija tikšot uzlabota un modernizēta, paplašināšoties pircējiem piedāvātais sortiments. Sākotnēji paredzēts, ka aptuveni 20% no veikalu sortimenta veidos “SPAR” zīmola produkcija. Piegādes ķēdes balstīsies gan uz centralizētām preču piegādēm, gan uz vietējo ražotāju loģistiku un izstrādātajām sistēmām.

“SPAR” ir starptautiska savstarpēji neatkarīgu vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmumu grupa, kas pārstāv vienotu zīmolu. Uzņēmums “SPAR Latvija” reģistrēta 2021. gada 7. jūlijā, un tā pamatkapitāls ir 250 000 eiro. 50% kapitāla daļu pieder Aleksandram Svarevskim, 27% – SIA “GECO”, kuras īpašnieki vienādās daļās ir Oļegs Lūkins, Dainis Šulcs, Andris Lūkins un Gints Caune, savukārt 10% kompānijas kapitālā pieder SIA “Prodimpekss Loģistikas Grupa”, kuras vienīgā īpašniece ir SIA “Līna loģistika”, kas vienādās daļās pieder Lūkinam, Caunem un Šulcam. Vēl 8% “SPAR Latvija” kapitāldaļu pieder Valērijam Ivasenko, bet 5% – Vilcmeieram.

Tavs komentārs par rakstu: