• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Latvijas izlases spēlētāji soļo pa skrejceliņuLatvijas izlases sportisko rezultātu problēmai nu pievienojusies arī šī. Publicitātes foto: LFF

Latvijas Futbola federācijai atņem sabiedriskā labuma organizācijas statusu

8. aprīlī stājas spēkā  Valsts ieņēmumu dienesta (VID) pieņemtais lēmums, ar kuru biedrībai “Latvijas Futbola federācija” atņemts sabiedriskā labuma organizācijas (SLO) statuss.

VID pagaidām nepublisko, kāds ir SLO statusa atņemšanas iemesls. Arī LFF amatpersonas līdz 6. aprīlim publiski nav izteikušās par SLO statusa zaudēšanu un tā iemesliem.

Pēdējos gados LFF skāruši vairāki skandāli, kas saistīti ar finansēm. Pēdējā gada laikā LFF trīs reizes bijis arī nodokļu parāds. 2019. gada oktobrī tie bija nepilni 5000 eiro, šā gada janvārī – nedaudz pāri 16 000 eiro, bet 7. martā nodokļu parāds bija 23 619,13 eiro. Tomēr marta beigās LFF vairs nebija nodokļu parāda, kas pārsniegtu 150 eiro.

SLO statusu sporta organizācijas zaudē reti. Latvijas Sporta federāciju padomes prezidents Einārs Fogelis, izteicies, ka līdzšinējā vēsturē bijuši “uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi” gadījumi, kad sporta organizācijai atņem SLO statusu.

Atbilstoši likumam SLO statusu organizācija var atgūt ne agrāk, kā gadu un vienu dienu pēc šā statusa zaudēšanas, tomēr VID vadība šo termiņu var arī saīsināt.

1 Komentāri


 1. Lauku vecis
  2020-04-06

  Tā nauda lai paliek Latvijā , jo šie šuleri izdomās , kur notriekt. lai triec Latvijā. Sponsori sponsorēs ārzemes

Tavs komentārs par rakstu: