Latvijas izlase pirms spēlesLatvijas izlase pirms spēles. Foto: Fédération Francaise de Hockey sur Glace

Latvijas hokeja izlase pārbaudes spēlē pieveic Krieviju

Gatavojoties pasaules čempionātam Bratislavā, Latvijas hokeja valstsvienība “Arēnā Rīga” aizvadīja divas pārbaudes spēles pret Krievijas izlasi.

Pirmajā spēlē Arta Ābola vadībā Latvijas hokejisti nespēja noturēt pirmajā trešdaļā iegūto divu ripu pārsvaru un piekāpās ar 2-4 (2-0, 0-1, 0-3), turklāt ceturtos vārtus viesi guva, kad Kristers Gudļevskis bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.

Toties otrajā spēlē – nu jau ar galveno treneri Bobu Hārtliju (Bob Hartley) uz soliņa – Latvijas hokejisti aizvadīja, šķiet, labāko trešo trešdaļu savā vēsturē, skaitliskājā mazākumā izlīdzinot rezultātu un gūstot vēl vienus vārtus, ko tiesneši neieskaitīja, bet papildlaikā pēc komandas kapteiņa Kaspara Daugaviņa metiena nodrošinot uzvaru ar 2-1 (0-0, 0-1, 1-0, 1-0). Krievijas izlase gan vēl nebija optimālajā sastāvā, bet arī Latvijas valstsvienības treneri vēl gaida pievienojamies uzbrucējus Lauri Dārziņu (Rīgas “Dinamo”), Rūdolfu Balceru (Otavas “Senators”) un Teodoru Bļugeru (Pitsburgas “Penguins”).