Lauris Dārziņš Latvijas izlases kapteinis. Ilggadējais Latvijas izlases kapteinis Lauris Dārziņš (no labās) pirmo reizi iejutās trenera lomā. Foto: IIHF.

Latvijas hokejisti pārbaudes spēlēs pieveic Norvēģijas un Dānijas izlases

Latvijas hokeja izlase pārbaudes turnīrā Norvēģijas pilsētā Tronheimā pieveica Norvēģijas un Dānijas izlases. Sevišķi priecē tas, ka galvenais treneris Harijs Vītoliņš valstsvienību ir krietni atjaunojis.

InfoTOP.lv, izmantojot ārvalstu plašsaziņas līdzekļu materiālus

Turnīra pirmajā spēlē Latvijas vienība ar rezultātu 6-3 pārspēja Norvēģiju. Ar trim gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Georgs Golovkovs, bet trīs vārtus Latvijas izlase guva, izmantojot skaitlisko vairākumu.

Latvijas izlases vārtus abās spēlēs sargāja Ēriks Vītols. Turnīrā Tronheimā Vītoliņam asistēja Lauris Dārziņš un somu speciālists Peteri Nummelins.

Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (International Ice Hockey Federation, IIHF) noteiktajā decembra pārtraukumā Latvijas valstsvienība dosies Slovākiju, kur tiksies ar mājinieku un Norvēģijas izlasēm.

Pasaules čempionāts hokejā Rīgā un Tamperē 2023. gadā notiks no 12. līdz 21. maijam.

Rīgā risināsies vienas grupas spēles, kurās spēkus mēros Kanāda, Čehija, Šveice, Slovākija, Latvija, Norvēģija, Kazahstāna un Slovēnija. “Arēna Rīga” uzņems arī divus ceturtdaļfināla mačus.