• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Bobs Hārtlijs pēc uzvarētas spēlesBobs Hārtlijs apmierināts. Foto no: sportazina.com

Latvijas izlase uzvar «Eurochallenge» turnīrā Francijā, Hārtlijs apmierināts

Uzvara "Euro Ice Hockey Challange" (EIHC) turnīrā Francijā palīdzēs spēlētājiem vēl vairāk gūt pārliecību par saviem spēkiem, uzskata Latvijas nacionālās valstsvienības galvenais treneris Bobs Hārtlijs (Robert Hartley).

Latvijas izlase EIHC turnīrā izcīnīja uzvaras visās trijās spēlēs, pārliecinoši triumfējot kopvērtējumā. Mūsu komanda pēdējo reizi EIHC turnīrā uzvarēja pirms sešiem gadiem – 2011.gada februārī.

"Vēl viens lielisks sniegums šovakar," pēc sestdienas vakara uzvaras pret Franciju sacīja Hārtlijs. "Piepildītu Amjēnas stadiona tribīņu priekšā izcīnījām uzvaru ar 3-1 aizraujošā mačā. Šajā turnīrā ielaidām septiņu vārtus, bet paši guvām 14. Komandai, kas pārsvarā ir veidota no jaunajiem spēlētājiem, šis ir lielisks rezultāts. Vidējais valstsvienības vecums bija tikai 22 gadi," sacīja Hārtlijs.

"Es esmu ļoti lepns un gandarīts par komandas sacensību garu. Trīs uzvaras trijās spēlēs ir lielisks veids, lai celtu pārliecību par saviem spēkiem. Tagad spēlētāji ar patīkamām emocijām varēs atgriezties savos klubos. Atkārtošos vēlreiz, esmu ļoti lepns par šo turnīru Francijā," iespaidos dalījās kanādiešu speciālists.

Turnīra pirmajā spēlē Latvija izcīnīja uzvaru ar 7-5 pret Baltkrieviju, bet otrajā mačā ar 4-1 uzveica 2018. gada olimpisko spēļu dalībnieci Slovēnijas valstsvienību.

Tavs komentārs par rakstu: