• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Kristers AparjodsKristers Aparjods. Foto no: sportacentrs.com

Latvijas kamaniņu braucēji bronzas pozīcijās Eiropas meistarsacīkstēs

Latvijas kamaniņu braucējs Kristers Aparjods, divnieks Juris un Andris Šici, kā arī stafetes komanda Vācijas trasē Oberhofā izcīnīja bronzas medaļas Eiropas čempionā, kas vienlaicīgi bija arī Pasaules kausa (PK) astotais posms.

Tādejādi 20 gadus vecais Aparjods sasniedzis savu karjeras labāko rezultātu Eiropas čempionātos un PK pieaugušajiem.

Par Eiropas čempionu kļuva Krievijas kamaniņu braucējs Semjons Pavļičenko (Семен Павличенко), kurš otrās vietas ieguvēju – savu tautieti Romānu Repilovu (Роман Репилов) – divu braucienu summā pārspēja par 0,044 sekundēm. Aparjods čempionam zaudēja 0,181 sekundi.

Divnieku sacensībās par Eiropas čempioniem tika kronēti vācieši Tobiass Vendls/Tobiass Arlts (Tobias Wendl/Tobias Arlt), kuri sudrabu izcīnījušos tautiešus Toni Egertu/Sašu Benekenu (Toni Eggert/Sascha Benecken) divu braucienu summā pārspēja par 0,200 sekundēm. Šici uzvarētājiem zaudēja 0,323 sekundes.

Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs un Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš Eiropas čempionāta ieskaitē ieņēma sesto un astoto vietu, bet PK viņiem bija septītā un devītā pozīcija.

Inārs Kivlenieks gan PK, gan Eiropas čempionātā izcīnīja 12. vietu, Artūrs Dārznieks un Riks Kristens Rozītis Eiropas čempionātā ieņēma 14. un 16. pozīcija, bet PK viņiem 15. un 17. pozīcija.

Stafetes sacensībās Latviju pārstāvēja Elīza Cauce, Inārs Kivlenieks un brāļi Šici. Kamaniņu braucēji šajā disciplīnā pie godalgām kontinenta meistarsacīkstēs tikuši trešo reizi pēc kārtas.

Par Eiropas čempioniem kļuva Itālijas kamaniņu braucēji, par 0,116 sekundēm apsteidzot vāciešus. Trešo vietu guvusī Latvija no uzvarētājiem atpalika 0,429 sekundes.

      

Tavs komentārs par rakstu: