RFS futbolistiRFS futbolisti pēc uzvaras. Otrais no kreisās - Lukass Viljels. Foto: Latvijas Futbola federācija

Latvijas kausu pēc gada pārtraukuma iegūst RFS futbolisti

Valmierā, Jāņa Daliņa (1904-1978) vārdā nosauktajā stadionā noskaidrots 2021. gada sezonas “Atbildīgas spēles” Latvijas kausa uzvarētājs – RFS ar 1-0 uzvarēja FK “Liepāja” un otro reizi izcīnīja prestižo trofeju.

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

RFS labā vārtus – kā vēlāk izrādījās uzvaras – spēles 14. minūtē guva brazīliešu pussargs Lukass Viljels (Lucas Villela). “Liepājai” rezultātu izlīdzināt tā arī neizdevās, lai arī otrais puslaiks aizritēja spraigā un abpusēji asā cīņā. Līdz ar to RFS uzvarēja ar minimālu pārsvaru un pēc gada pārtraukuma saņēma Latvijas kausu.

Latvijas kausa izcīņa ir senākais turnīrs Latvijā: tas notiek kopš 1936. gada. Līdz šim pie trofejas tikušas 38 komandas, bet kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas – 12 dažādas vienības, tostarp arī šosezon pastāvēšanu beigušais FK “Ventspils” un no virslīgas pazudusī FK “Jelgava”. Pērn finālā uzvarēja “Liepāja”.